Roden, Netherlands
Albertsbaan 5
N/A
+31 505018341
Wij hadden Smit & Douma Makelaars zowel bij de aankoop van het nieuwe huis als voor de verkoop van ons huidige huis. Het gehele aan- en verkooptraject is bijzonder prettig verlopen. Daarbij onderscheiden Smit & Douma zich door een persoonlijke en betrouwbare aanpak, no-nonsense en korte lijntjes in de communicatie. Geen gebakken lucht. Elke dag een update via de aangemaakte groepsapp en altijd direct antwoord op je vragen. Dat heeft gezorgd voor een stressloze tijd: dat is enorm veel waard. Ook is ons huis snel en goed verkocht. Wij hadden vooral te maken met makelaar Joan Smit. Als Joan door drukte even niet beschikbaar was, kon je moeiteloos terugvallen op Rudy Douma. Wij bevelen Smit en Douma iedereen van harte aan!
like
Kundig en professioneel. Zowel bij de aankoop van onze nieuwe woning als voor de verkoop van onze huidige woning. Communicatie, zowel persoonlijk als via telefoon, email en app verliep erg goed. Wij werden regelmatig op de hoogte gehouden over het verloop van de bezichtigingen en de reacties. Uitgebreide foto's en een prachtige video op Funda hebben er zeker toe bijgedragen dat er veel belangstelling was voor onze woning met uiteindelijk een erg goed verkoopresultaat. Wij bevelen Smit en Douma zeker aan.
Vriendelijke en kundige heren die ons hebben geholpen met de aankoop van ons huis. Altijd bereikbaar, veel tips bij de bezichtigingen en goed samen met ons onderhandeld. Geen overbodige luxe in deze woningmarkt. Een aanrader!
We wouden dichter bij de klein kinderen gaan wonen en dus op zoek naar een makelaar in roden voor onze woning .Via mijn werk als storingsmonteurs in roden en omstreken hoorde ik goede ervaringen over Smit & Douma makelaars ....deze in de arm genomen bij de verkoop van ons huis. Nou die ervaringen die ik hoorde van klanten klopte. Eerst een goed gesprek gehad met rudi bouwma en er werd goed naar ons geluisterd. Zij gingen voor ons aan de slag . Veel contackt telefonisch en via watsapp. Zelfs het contackt na 17:00 is in verband met ons werk was heel fijn ..Ze hebben op korte termijn onze woning verkocht hierna werd ook alles duidelijk en snel afgehandelt. Wanneer U op zoek bent naar een makelaar, dan kunnen wij U een positief advies geven over deze makelaar.vriendelijk groet arnold en hermina
Meerdere keren hulp gehad van deze makelaar (zowel aan- als verkoop) Goed contact met beide makelaars gehad. Prettige manier van communiceren, goed advies en genoeg ruimte voor eigen inbreng. De makelaars hebben veel kennis van de huidige markt. op een regenachtige dag zijn de foto's van onze woning gemaakt, op Funda is daar niets van terug te zien. Het zijn hele mooie en lichte foto's geworden.
Prettige gesprekspartner met uitstekende kennis van de (lokale) woningmarkt. Professionele benadering van de te volgen verkoopstrategie. Uitmuntende wijze van begeleiden op het gebied van marketing en verkoopbegeleiding. Zeer correct in het afhandelen van papierwerk en/of het helpen bij het invullen ervan. Directe, snelle en korte communicatiewegen tussen verkoper en toekomstige koper. Goede bereikbaarheid van het makelaarskantoor te Roden en de personen. Deze makelaar staat ook zeer open voor suggesties en ideeën van ons als verkopende partij.
Smit & Douma makelaars in de arm genomen bij de verkoop van ons huis. Er werd goed naar ons geluisterd, wat wij graag wilden. Het contact via de app hebben wij als erg prettig ervaren. Wanneer U op zoek bent naar een makelaar, dan kunnen wij U een positief advies geven over deze makelaar.
Deli
The best companies in the category 'Deli'