Zeist, Netherlands
Badmeester Schenkpad 8
N/A
+31 306990006
Nice place for the kids. But ONLY for the kids. Despite buying online tickets where it says for all ages, the adults were not allowed to use either of the courses. So they need to either upgrade their facilities or update their website.
like
Great place with a friendly staff, the kids loved it here. The minimum height here is 1.2 but some of the things, like the tires are hard even for adults ;-)
Erg mooi klimbos met vriendelijk en behulpzaam personeel. Duidelijke instructie voor jong en oud te begrijpen. Midden op de dag is het wat drukker waardoor het kan zijn dat je voor de start moet wachten of in de route op langzamere klimmers moet wachten, maar niet iedereen is een held, dus dat mag de pret niet drukken! Fijn dat er meerdere speel mogelijkheden zijn om gebruik van te maken vooraf en achteraf om je wat langer te vermaken. Voor de kleinere klimmers zijn paaltjes geplaatst op de plateaus in de bomen zodat ook zij bij de hogere delen met de roller kunnen komen.
Hartstikke leuk klimbos voor de jeugd, ik denk dat het voor de gevorderde wat minder uitdagend is,maar onze kinderen vonden het super leuk.
Leuk team, wel aangeraden voor\u003c15 jaar. Daarboven wellicht niet spannend genoeg
Leuke klimplek, heel open zodat er vanaf de grond leuke foto's en filmpjes gemaakt kunnen worden. Heel geschikt voor kinderen. Voor langere mensen op een paar plekken wat uitdagender maar prima te doen en erg leuk!
Leuk voor de kids!
Ontzettend leuk, kleinschalig klimbos. Omdat het kleinschalig is, is het ook heel betaalbaar. Er zijn 2 routes, en die zijn echt leuk, afwisselend en uitdagend genoeg. Wij waren redelijk vroeg (11 uur) en daardoor prima op tijd gestart. Daarna moesten mensen wel wat langer wachten hoorde ik, maar dat kwam vooral omdat het soms stagneert als iemand even niet durft...hoort er ook wel bij, hou er rekening mee dat je 2 uur bezig bent. Daarna hebben onze kinderen nog heerlijk gespeeld, ideaal dat dat ook kan en de jongste zich zonprima vermaakte toen de oudste de tweede route deed.
Deli
The best companies in the category 'Deli'