VvE Partner | VvE Beheer

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Utrecht, Netherlands

vvepartner.nl
Property management company· Holding company· Commercial real estate agency· Money & Insurance· Real Estate· Property Administrator

VvE Partner | VvE Beheer Reviews | Rating 2,7 out of 5 stars (3 reviews)

VvE Partner | VvE Beheer is located in Utrecht, Netherlands on Winthontlaan 200. VvE Partner | VvE Beheer is rated 2.7 out of 5 in the category property management company in Netherlands. VvE Partner B.V. is een dynamische organisatie die zich richt op het beheer van onroerend goed voor Verenigingen van Eigenaren (VvE’s).VvE Partner B.V. is sinds 2003 dé VvE beheerder in Utrecht, Nieuwegein en omstreken voor betrouwbaar beheer voor Verenigingen van Eigenaren. Wij verrichten betrouwbare diensten tegen een scherpe prijs en nemen al uw VvE-zorgen uit handen op het gebied van verenigingsactiviteiten, financiële diensten, administratieve diensten, bouwkundige diensten maar ook (meerjaren) onderhoudsdiensten.Wij werken niet alleen met een helder pakket van “standaard” of zogenaamde basisdiensten, maar kunnen dit pakket naar behoefte van de vereniging aanpassen naar minder maar ook naar meerdere diensten. Wij bieden totaal VvE beheer om u te ontzorgen.

Address

Winthontlaan 200

Phone

+31 307115783

Accessibility

Wheelchair-accessible entrance

Open hours

...
Write review Claim Profile

A

A

doet niets aan geluidsoverlast veroorzaakt door restaurant aan de biltstraat en een studentenhuis aan de biltstraat. Inmiddels een dwangsom door de gemeente overlegd en eigenaren gaan gewoon door met de huidige uitbaters van het café en studenten. hele buurt klaagt erover.

P

Pascal Ratsma

In zou niet aansluiten bij deze Vve. Als je een buurman hebt die geluidsoverlast pleegt waarbij de politie al een boete voor heeft gegeven gaat deze vve partner niet optreden terwijl dit wel mogelijk is. Ze leggen het werk zo veel mogelijk bij de bewoners zelf neer en zelf doen ze vrij weinig aan de vve. Bij overweging bij deze partij aan te sluiten NIET DOEN!! Groetjes een ontevreden klant

R

Remco van den Heuvel

Gewoon een goede VvE Beheerder