Utrecht, Netherlands
Atoomweg 50
N/A
+31 880183850
Hard to find. The door only opens from the inside, forcing you to wait outside until someone opens it for you. Some employees are really nice, others give you the feeling like you're a burden to them.
like
Ik ben altijd blij met VPS, Ze proberen altijd voor je klaar te staan. Ze komen hun woorden altijd na/zo goed als. (ze doen echt hun best) Hartelijke mensen, prijs top, en het beste aanbod in Anti-kraak. met vriendelijke groet, Tess de Vries
Zeer slecht en duur als je woonruimte zoekt. Ik had een ruimte gehuurd. na 1 week kreeg ik te horen dat ik er uit moest. Precies een maand voordat ik het moest opleveren. Dit is te verwachten met antikraak. Aleen moest ik wel verplicht alle vloeren die er al jaren in lagen eruit slopen en afvoeren terwijl ik mijn eigen spullen nog amper uitgepakt had. De vloeren had ik na een lange dag zwoegen op de stoep buiten de hekken gezet, Een afspraak met de gemeente gemaakt voor de afvoer. Nu krijg ik te horen dat de borg niet terug komt omdat VPS de vloeren moest afvoeren. De kosten hier voor zijn wonderbaarlijk precies net zo hoog als het bedrag van de borg dat ik betaald heb. Ik heb dus 5 weken in een bouwval gewoond en een dag zware arbeid geleverd en het heeft mij een bedrag van 860 euro gekost. een hotel is goedkoper! VPS zijn oplichters!! (Excuses voor de slechte spelling)
Anti kraak is onzeker, maar vps probeert je wel zo goed mogelijk te helpen. Goede ervaringen gehad en altijd met veel plezier gebruik gemaakt van mijn huisjes!
Eerlijke partij, normale prijzen.
Deli
The best companies in the category 'Deli'