Kelag

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Rusko, Poland

kelag.pl
Wholesaler household appliances

Kelag Reviews | Rating 1 out of 5 stars (3 reviews)

Kelag is located in Rusko, Poland on Rusko 9. Kelag is rated 1 out of 5 in the category wholesaler household appliances in Poland.

Address

Rusko 9

Phone

+48 601853502

Service options

In-store shopping

Open hours

...
Write review Claim Profile

R

Robi Bobi

Nie polecam. Zakupiony wózek transportowy przyszedł w podartym worku foliowym,zupełnie niezabezpieczony, w wielu miejscach miał zdarta farbę do metalu. KRZYWO POSPAWANE ELEMENTY KONSTRUKCYJNE KÓŁ, ale sprzedawca nie widzi problemu, zbywa klienta, poleca używać wózek mimo,że stwarza zagrożenie- ładowność do 200kg, koło buja się na boki , wózek jest niestabilny , i poleca zgłosić się jak całkowicie coś z niego odpadnie, wówczas łaskawie rozpatrzy reklamację. Cóż...pozostaje droga prawna dochodzenia swojego prawa do wymiany produktu na wolny od wad lub zwrotu kasy.

D

Dawid Starski

Niespotykanie niemiła i arogancka obsługa klienta. Fenomen obecnych czasów. Zapewniają standardy ze słusznie minionej epoki PRL. Co mam na myśli, przyjdzie doświadczyć klientom po zakupie. Omijajcie takich sprzedawców szerokim łukiem. W skali ocen do pięciu gwiazdek, jedna gwiazdka dla tego sprzedawcy to zdecydowanie o jedną za dużo.

J

Jacek Aaa

masakryczne podejście i stosunek do klienta! byłem zapewniany że są super wytrzymałem więc kupiłem dwie sztuki samozamykaczy z wyższej półki. Przy normalnym użytkowaniu domowym jeden z nich się rozciekł po niecałym roku a drugi dwa miesiące później. PRODUCENT stwierdził że to i tak dobry wynik że tyle wytrzymały i według niego powinienem sobie zakupić kolejne sztuki. Stwierdził że teraz wszystko się tak produkuję żeby wytrzymało do momentu zakończenia okresu gwarancyjnego. Dodam że obsługa jak i sam właściciel nie miły, nie można z nim rozmawiać bo wchodzi w słowo i przedstawia swoje racje. NIE POLECAM.