Evelien Ploegmakers Makelaardij

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Oss, Netherlands

evelienploegmakers.nl
agency· Real Estate· Real estate agency

Evelien Ploegmakers Makelaardij Reviews | Rating 4,3 out of 5 stars (7 reviews)

Evelien Ploegmakers Makelaardij is located in Oss, Netherlands on Leygraaf 38. Evelien Ploegmakers Makelaardij is rated 4.3 out of 5 in the category agency in Netherlands. Begonnen met één vrouwelijke makelaar uit Oss. Enthousiast en met een eigenwijze stijl. Inmiddels zijn we met zeven vrouwen én een man, die moeiteloos meegaan in deze verrassende aanpak. Wij - Evelien, Claudia, Nikki, Karin, Jennifer, Vera, Fleur en Bart - zetten met veel plezier de schouders eronder, want we vinden het prachtig om zo veel leuke mensen te ontmoeten. ANDERS Elke woning is anders. Dus wordt er telkens een nieuwe strategie gekozen. Met een eigen kijk op de woningmarkt. Deze is de laatste jaren ontzettend veranderd en dat vraagt een nieuwe aanpak. We hanteren een koopprijs en niet een vraagprijs. Dat maakt het transparant en interessant voor meer kandidaat kopers. Men denkt vaak: het huis is waard wat een gek er voor wil geven. Weet je, die gekken zijn er niet meer. ACTIEF Een bord in de tuin en wachten? Die tijd is lang voorbij. Voordat het bord geplaatst kan worden, maken we jouw woning eerst verkoop-klaar. De eerste indruk telt. We zien wel wie er op afkomt? Dat werkt niet. We gaan op zoek naar kandidaat kopers. Of beter nog: we zorgen dat ze jouw woning vinden. Wij hebben het graag over ‘ons’. Jouw woning verkopen we namelijk samen.

Address

Leygraaf 38

Phone

+31 622197590

Company size

1-10 employees

Headquarters

Oss, Noord-Brabant

Open hours

...
Write review Claim Profile

E

edentanja van den Berg

Ons huis snel verkocht met goede begeleiding, duidelijke afspraken en snelle feedback na de bezichtigingen. Kortom heel tevreden!

E

Estrella Valkenburg

Onlangs een bezichtiging aangevraagd via deze makelaar. We kregen direct reactie (dat gebeurt tegenwoordig niet overal) en ook werd er goed doorgevraagd naar onze woonwensen & interesse voor deze woning. Ook onze aanvullende vragen naar aanleiding van de bezichting werden snel uitgezocht en teruggekoppeld. Nu was dit voor ons net niet het droomhuis maar we zouden in de toekomst zeker weer contact opnemen met het team van Evelien Ploegmakers.

M

Maarten tromp

Als een vd eerste reageerden we op een huis op Funda, Anemoonstraat 17 in Oss. Afspraak ingepland voor een bezichtiging. We waren van plan minimaal 30K boven de vraagprijs te bieden. Belt ze een dag later af om te zeggen dat het huis verkocht is. Zo ga je je niet om met potentiële serieuze kopers en daarmee verziek je de markt. We hebben zelfs een aankoopmakelaar om de grootste kans te maken en het enige wat telt is de zakken zo snel mogelijk vullen. Werkelijk belachelijk.

G

Gerry Theunissen

Zeer netjes ,goed bereikbaar, vriendelijk personeel

S

Simone van Velzen

Vakmanschap, professioneel en toppers !!

R

Rinus van Grondelle

Evelien Ploegmakers Makelaardij: een geweldig positief stel mensen! Nikki van Uden heeft ons prima geholpen, zijn heel blij met haar!

F

Ferry Van Loosbroek

Top makelaar.