Harderwijk, Netherlands
Korhoenlaan 2
N/A
TakeawayDine-in
Wheelchair-accessible entrance
Bad quality ..They give you potatoes from day before....They forgetting the stuff as well..
like
Prima Cafetaria
Met de komst van de nieuwe eigenaren Frank van Etten en zijn vriendin Melanie, ben ik echt blij. Eindelijk heerlijke frieten, die worden gekruid met hun eigen speciale "liefdeskruidenmix" , én mensen die weten hoe ze lekker snacks en menu 's moeten maken. Plus nog eens supervriendelijk personeel, die weet hoe je met klanten omgaat. Ik hoop echt dat deze snackbar, de eigenaren in dit geval, blijvertjes zijn. Kortom van mij krijgen jullie de verdiende 5 ***** en tot snel
Echt lekker om even een snelle hap te halen bij het konijntje. We stonden op een andere camping maar die had helaas geen snackbar. Daarom naar de overkant gegaan om daar iets te halen. Het broodje hamburger van het huis is overigens echt een aanrader.
Helaas, wel voor betaald, maar toen ik thuis kwam, kwam ik er achter dat de pindasaus er niet bij zat.
Leuke, gezellige maar niet al te grote snackbar bij het recreatiepark de Konijnenberg te Harderwijk, waar zanger Frank van Etten als eigenaar af en toe aanwezig is.
Super goed te eten
Het konijntje is erg mooie en fris en je kunt er erg lekker eten en gezellig met een muziekje er bij.erg aan te raden .
Deli
The best companies in the category 'Deli'