Breda, Netherlands
Sint Janstraat 7
N/A
+31765284181
Quick, clean and professional. Always helpful. Highly recommend!
like
Had great experience getting a piercing, staff didn't speak much english, but were quick to use google translate to get the message across. also did a follow up, which was great!
Professional staff
had hier mijn eerste piercing laten zetten dit was een helix, ik had vanaf het begin best veel problemen ermee dat het constant ontstoken was. ik ben hiervoor terug gegaan naar de shop hier zeiden ze me dat ik de piercing niet verzorgde en schoonmaakten terwijl ik dit altijd heb gedaan. na dat mijn piercing 1,5 jaar lang ontstoken is geweest heb ik hem jammer genoeg uit gedaan. nu ben ik pas bij een andere piercer geweest en vertelde ik mijn ervaringen met deze shop en ze vonden mijn verhaal al heel raar maar toen ik zei dat ik van mijn piercing een zwart puntje heb overgehouden wisten ze mij te vertellen dat ze me met zilver hebben gepierced wat absoluut niet mag! dit is gaan oxideren dus het is nooit mijn fout geweest maar die van de shop dat ze mij met verkeerd materiaal hebben gepierced!
Mijn eerste piercing (helix) hier laten zetten, was prima, schone zaak. Na 8wkn moest ik terugkomen voor controle, toen zeiden ze dat ik het sieraad mocht vervangen. Online had ik gelezen dat dit pas mocht na genezing die 6 tot 9 mnd kan duren, maar als dit je 1e piercing is en een zaak die ze vaak zet zegt dat je hem mag vervangen, vertrouw je hen. Sindsdien constant ontstoken (rood, gloeiend, pus, bloed). Hij is ook verkeerd gezet, heeft een andere piercer verteld. Ik ben niet terug geweest, omdat ik ze na het verhaal van a 8wkn sieraad te mogen omwisselen\, niet meer vertrouw. Jammer.
Onlangs via email contact gezocht over een afspraak omdat dmv website niet ging. Nooit iets vernomen... wat is altijd heel erg betreurenswaardig vind.
geef er nix om..
Waardeloos, mijn beide kinderen hebben hier een piercing laten zetten en toen ze later terug gingen om deze te laten wisselen hadden ze geen tijd, ze hebben te piercings mee gegeven en ze moesten dat thuis zelf maar doen, het ging om een Ball closure ring in de neus!? Mijn dochter heeft toen nieuw sieraad gekocht wat helemaal niet pastte! Ik ben daarna met ze mee terug gegaan om te zeggen dat dan hun taak was aangezien hun hem hadden gezet, maar weer hadden ze geen tijd. Mijn zoon mocht (ja, mocht!) toen een afspraak maken om het sieraad te vervangen maar kreeg 1 avond van te voren een mail dan de afspraak was geannuleerd...! Vroeger was dit echt een top zaak met kundige mensen en een fantastische service, maar daar is helaas echt helemaal niks meer van over ..
Deli
The best companies in the category 'Deli'