Zoetermeer, Netherlands
10A
N/A
Wheelchair-accessible entrance
Super
like
De gemeente Zoetermeer lijkt haar best te doen om de markt te laten verdwijnen. Waar in andere buurgemeenten de markt haar kramen blijft houden wordt deze zaterdagmarkt kleiner. Gelukkig zijn er standvaste standplaatshouders en hebben ze goede kwaliteit.
Is goed
Ook gezellig,even rondstruinen.Dierenzaak ,daar kom ik voor.,en fruit ,groente,enz.
Parkeerplaats en soms evenemententerrein........wat kun je er verder nog over zeggen........soms schoon.
Matig aanbod, steeds dezelfde
Weinig bijzonders, standaard kraampjes, ook niet erg hoge kwaliteit. Goedkope fruitkraam aan het begin. B keus, dat is te merken binnen.paar dagen opeten anders kan je het weggooien. Dat maakt goedkoop duurkoop. Wat mij persoonlijk enorm stoort is dat vaak de klanten , meestal buitenlands, overal in zitten te knijpen voelen en dan terug leggen bah. Wellicht gebruikelijk in die Cultuur?
Het heet markt maar is het niet. Was vroeger toen er nog de week markt was prima. Het is nu een parkeerplaats voor auto's. Zelfs de bewaakte fietsenstalling is verdwenen.
Deli
The best companies in the category 'Deli'