Hotel De Uitkijk

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Zeddam, Netherlands

hotel-de-uitkijk.nl
Restaurant· Hotel

Hotel De Uitkijk Reviews | Rating 4,2 out of 5 stars (8 reviews)

Hotel De Uitkijk is located in Zeddam, Netherlands on Kilderseweg 27. Hotel De Uitkijk is rated 4.2 out of 5 in the category restaurant in Netherlands.

Address

Kilderseweg 27

Phone

+31314651680

Open hours

...
Write review Claim Profile

Q

Q W

Great

Y

Yvonne Orta

De kamers zijn schoon en netjes ingericht.

P

Peter Akkies

Ik ben een weekendje in dit hotel geweest met familie. De locatie is mooi, naast een bos waar je leuk kunt wandelen. De kamers waren prima, hoewel de bedden en de douche wat krap waren. Het hotel was ook schoon en het ontbijt en diner smaakten goed. Het persoonlijk is vriendelijk, maar de eigenaar en de eigenaresse lieten ons wel weten dat wij een budgetarrangement geboekt hadden. Het verschonen van de lakens kosten EUR 7,25. Oké. Bij het eten werd voor een fles water EUR 3,25 in rekening gebracht. Vooruit dan maar. Maar toen ik naar de receptie liep om te vragen om wat extra shampoo en zeep—we hadden alleen een piepklein zakje combo shampoo/zeep gekregen ter grootte van een sampler—kreeg ik die niet, met de mededeling dat we een budgetarrangement hadden en het hotel dus op de kleintjes moet letten. Écht? Zo behandel je je gasten? Er kan niet nog een flesje shampoo ter waarde van tien cent vanaf? Denk eens wat ruimer.

C

Coen Janssen

Even 3 daagjes weg. Fijne kamer, rustig, prima bed en dus goed geslapen. Fijn ontbijt, voor elk wat wils. Diner was uitstekend en goed verzorgd. Fijne bediening door jong en behulpzaam personeel. Goede plek van waaruit je tochtjes kunt maken. Wij deden dat per auto en de laatste dag wandelend in het geweldige nabij gelegen bos.De eigenaren stonden open voor goede raad. Aan te bevelen !

M

Marcel Beekman

Familiehotel met gezellige bar, correcte bediening en fijne keuken. Ideaal op de route voor korte wandel- en fietstochten. Heerlijk dicht bij het bos.

A

annemarie lont

Mooie locatie, gezellig, personeel en eigenaars erg vriendelijk. Heerlijke, bedden, ontbijt en diner.

M

Marina van der Ploeg

Net hotel, vriendelijk personeel. Wel veel geluid van de bar.

G

Gerard Albers

Vijf dagen op bezoek geweest met de KBO Voorburg, Een goed en gezellig hotel met vriendelijk personeel