Wróżka Tarot Tomasz Gocłowski Wróżenie Porady Kursy Szkolenia

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Warszawa, Poland

tarot.sos.pl
Alternative medicine practitioner· Astrologer· Business management consultant· Dating service· Fortune telling services· Yoga studio· Business to business service

Wróżka Tarot Tomasz Gocłowski Wróżenie Porady Kursy Szkolenia Reviews | Rating 5 out of 5 stars (7 reviews)

Wróżka Tarot Tomasz Gocłowski Wróżenie Porady Kursy Szkolenia is located in Warszawa, Poland on Szareckiego 6. Wróżka Tarot Tomasz Gocłowski Wróżenie Porady Kursy Szkolenia is rated 5 out of 5 in the category alternative medicine practitioner in Poland.

Address

Szareckiego 6

Phone

+48 793688880

Service options

Online appointmentsOn-site services

Open hours

...
Write review Claim Profile

A

Alicja Olszewska

Konkretny i godny zaufania człowiek, stałam w życiu przed trudnymi wyborami, szczególnie w kwestiach zawodowych. Nie wiedziałam co zrobić, jakie decyzje podjąć dlatego też zdecydowałam się udać do Pana Tomasza. Bardzo cenię uzyskaną od Pana pomoc, gdyby nie Pan to myślę że moja kariera zawodowa potoczyła by się calkowicie inaczej a ja bez wsparcia innej osoby nie podjęłabym tak odważnych decyzji. Mogę śmiało powiedzieć że w pewnym sensie zawdzięczam Panu to że udało mi się dotrzeć tu gdzie jestem. Dziękuję!!!

A

Alicja Marcinkiewicz

Pan Tomasz to najbardziej kompetentny wróżbita z jakim kiedykolwiek wcześniej współpracowałam. Jestem zachwycona wiedzą i kompetencją Pana Tomasza, dziękuje za wszelkie rady i pomoc.

L

Laura Mazur

Jestem zadziwiona skutecznością Pana Tomasza, wizyta u wróżbity zdecydowanie mi pomogła w podjęciu pewnych decyzji w moim życiu oraz w pogodzeniu się z niektórymi sprawami.

I

Izabela Krok

Na prawdę szczerze polecam, jestem pod wielkim wrażeniem wizyty u Pana Tomasza. Zdecydowanie jest Pan moim faworytem wśród wróżbitów z Warszawy, dodatkowo lokalizacja na Bemowie zaraz obok mojego mieszkania - perfekcja. Dziękuję i pozdrawiam.

J

Jakub Markiewicz

Jestem zadowolony z porad otrzymanych od Pana Tomasza, precyzując - nie wszystko co przewidział Pan Tomasz jeszcze sprawdziło się w moim życiu ale zdecydowania większość tak, dodatkowo otrzymane porady pomogły mi poukładać moje życie prywatne i służbowe.

H

Hanna Malewska

Korzystałam wielokrotnie z usług Pana Tomasza Gocłowskiego. Zawsze duża trafność, właściwa ocena aktualnej sytuacji, celne podpowiedzi. Przeważnie chodzimy z koleżanką i obie jesteśmy bardzo zadowolone i szczerze polecamy.

E

Ela Sz.

Kolezanka sobie chwali. Ja sie nie wypowiadam...