Frame Change

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Waalwijk, Netherlands

framechange.nl
Marketing and Advertising· Photographer

Frame Change Reviews | Rating 5 out of 5 stars (7 reviews)

Frame Change is located in Waalwijk, Netherlands on Groenewoudlaan 62. Frame Change is rated 5 out of 5 in the category marketing and advertising in Netherlands. Het doel van Frame Change is om op een creatieve manier een boodschap over te brengen, die een krachtig en uniek beeld achterlaat bij de kijker. Wenst u uw organisatie te presenteren door middel van foto- of videomateriaal? Dan bent u bij ons aan het juiste adres! Ons aanbod VIDEO: Wij maken bedrijfsvideo’s, productvideo’s, animatievideo’s en evenementenvideo’s waarbij u bepaalt, in combinatie met onze creatieve blik welke boodschap wordt overgebracht op de kijker. Hierdoor kan de functie en/of de werking van een product of dienst goed worden overgebracht waardoor een duidelijk beeld wordt geschetst voor de potentiële klant. FOTO: Naast professionele video’s verzorgen wij ook productfotografie, luchtfotografie en portretfotografie. Wij kunnen er hierdoor voor zorgen dat u uw organisatie perfect op digitale middelen kan profileren.

Address

Groenewoudlaan 62

Phone

+31 611618348

Company size

1-10 employees

Headquarters

Waalwijk, Noord-Brabant

Founded

2016

Open hours

...
Write review Claim Profile

F

Fit Personal training

Twee super chille gasten die leuke gifjes maken! Ik heb dankzij Frame Change een aantal leuke gifjes die ik nu gebruik op FB en IG die ook door de mensen zeer goed worden ontvangen. Het fijnste aan de samenwerking vond ik dat ze goed meedenken en hierdoor krijg je misschien een nog wel beter resultaat als wat je van te voren zelf in gedachten had. Bedankt boys op naar de volgende!

J

Jaidy Zijlmans - van Os

Op onze bruiloft heeft Frame change onze dag gefilmd van 's ochtends bij het aankleden tot en met het feesf 's avonds. Joost en Jeroen waren die dag met zijn tweeën. Ondanks dat we het erg spannend vonden dat alle aandacht die dag op ons gevestigd was, was de samenwerking met deze jongens super! Het voelde vertrouwd en we konden geheel onszelf zijn, erg fijn! Na ongeveer 3 weken kregen wij onze video te zien. Wat ongelofelijk gaaf is deze geworden. Door het werk van Frame change zal onze bruiloft altijd een levende herinneringen blijven door de fantastische beelden. Echt top werk en een aanrader voor elk bruidspaar!

B

Bart Teulings

Twee toffe gasten die hele leuke dingen maken! Voor mij hebben ze een 15-tal gifjes gemaakt die ik nu gebruik op FB en IG. De afspraak was snel gemaakt en na de opname ochtend kreeg ik ook alles snel aangeleverd. Jeroen en Joost, bedankt en tot de volgende keer weer! Groeten, Bart Teulings (Bart uw makelaar)

A

Anouk Snoeren

We werken al een aantal jaren samen met Frame Change. Na het eerste project waren wij zo tevreden, dat we voor video’s altijd Joost en Jeroen benaderen. Ze maken niet alleen mooie video’s, maar helpen met het gehele proces. Ze denken mee over de mogelijkheden, komen met creatieve ideeën en streven naar perfectie. Inmiddels is Frame Change zo bekend met Plameco, zodat wet volledig aan ze over kunnen laten. Wij werken als Plameco graag met Frame Change samen en zullen nog veel projecten samen doen!

D

Demi Kruijssen

Joost en Jeroen hebben ervoor gezorgd dat onze bruiloft perfect vastgelegd is op film. Zij hebben op alle details gelet en daardoor hebben we een prachtige herinnering aan de mooiste dag van ons leven. Joost en Jeroen waren samen die dag en hebben ons op ons gemak gesteld. Heel veel dank daarvoor, jullie zijn toppers!

M

Martijn Broeders

Jeroen en Joost hebben onze bruiloft op perfecte wijze vast weten te leggen. Al vanaf de eerste minuten van de dag waren zij aanwezig en hebben ze op een relaxte manier de verschillende beelden geschoten. Ze hebben alle belangrijke momenten mooi vastgelegd, zonder dat ze op de voorgrond traden. Ook op het feest 's avonds hebben Jeroen en Joost sfeerbeelden geschoten, zodat onze hele dag prachtig is samengevat in een mooie video, die we nog steeds vol trots aan iedereen laten zien!

A

Antoinette Bouman

Jeroen en Joost hebben onze bruiloft van het begin tot (bijna) het eind gefilmd. Hartstikke gezellig om ze erbij te hebben en ze waren totaal niet op de voorgrond aanwezig. Uiteindelijk kregen we al na ongeveer een maand onze video en die is geweldig! Kortom: een dikke 10 voor Jeroen en Joost!