Villa Crona

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

facebook.com
Country club

Villa Crona Reviews | Rating 4,7 out of 5 stars (8 reviews)

Villa Crona is rated 4.7 out of 5 in the category country club. Read and write reviews about Villa Crona.

Address

N/A

Phone

+380994800916

Open hours

...
Write review Claim Profile

Т

Татьяна Кашпур

Супер рекомендую відпочивали не раз, дуже чудове місце для відпочинку, привітний персонал, можна як із родиною поїхати за місто чудово відпочити, так із веселою компанією 10з 10! Супер!

Y

YULIIA VERZHBYTSKA

Чудове місце для відпочинку

K

Katya Butko

Місце для відпочинку сім'ї та із друзями просто супер. Казкова новорічна атмосфера.

К

Ксюша

Скільки раз були в Лубнах і не бачила цього гарного місця. А осінню коли опало листя, стало цікаво що там така за краса яку було не видно, навіть і не чула про Вілла Крона. Так скажу що дуже гарно, прям вабить та краса природи, проз яку не можна проїхати мимо. Мені зачарувало...

Т

Таня Сенчук

Гарне місце на природі. Недалеко від траси але за рахунок лісу, шум машин не чутно. Мінімальне людське втручання в природу забезпечує і відповідний прекрасний настрій. Ставок із лебедями та дикими качками. Гарно, що є безкоштовні забавки для дітей. Враження від відпочинку чудові але є ще куди рости. \Аромат\ від туалетів псує настрій. Тому, можливо є сенс розмістити їх по далі від зони відпочинку. Відсутність освітлення доріжок у вечірній час. Не помішала б і обладнана зона для купання.

A

anton kostenco

Всем доброго дня. Прекрасное место. Мы посещаем это место уже третий год. С нашей огромной семьей. Всем советую зимой посетить это место и заказать чаны. Это нечто., вы получаете массу удовольствия. Вы будите в восторге от увиденного. Цены довольно приемлемые. Единственное, я бы советовал чуть улучшить парко места.

I

Innesa Vasylkiv

Гарне затишне місце. Прекрасна природа. Можна зупинитися у будиночку де є все необхідне для барбекю, продукти поки що треба брати свої. Що правда, всі зручності на вулиці, але господарі постаралися зробити цей нюанс максимально комфортним. Ціни приємні. Персонал привітний.

Н

Наталья Натусик

Очень уютно, красиво , для отдыха от городской суеты самое то. Из недостатков нет кухни, но это у них в планах. Есть кофе. Чан с травами - это что-то... Цены доступные.