Utrecht, Netherlands
Korte Jansstraat 10
N/A
+31 302313042
Toilets
Linda is great! I was apprehensive about letting a white woman work with my hair, but she really knew what she was doing and told great stories while doing it! Her products are amazing and all-natural. Usually i have a problem because i’m allergic to coconut, but her conditioners and shampoos are made with better ingredients than the basic coconut everyone tends to use nowadays!
like
Hele vriendelijke mensen, er wordt heel goed uitgelgd waarom het haar op een bepaalde manier geknipt wordt en het resultaat is erg mooi!
Zorgvuldig, aandachtig en heel vriendelijk geholpen bij Ebony.
Super fijne en goede kapper met verstand van zaken over krullen. Ik kom er geruime tijd en ga altijd blij de deur uit.
Word hier altijd goed geknipt en mijn krullen hebben er nooit mooier uitgezien! Verder is iedereen altijd aardig en heb ik het gevoel dat er goed naar mijn wensen geluisterd wordt. Zeker aangeraden
We gaan met de hele familie al jaren naar deze kapper, er hangt een goede sfeer en er wordt veel aandacht aan je besteedt. Het is een kapper met name gespecialiseerd in kroeshaar, maar als blanke Nederlander kun je er ook goed terecht. De prijzen zijn misschien wat aan de hoge kant, maar je krijgt waar voor je geld in de vorm van kwaliteit en oog voor detail.
Ben al een aantal keer geweest en wil geen andere kapper meer. Dat het even duurt klopt maar juist daarom krijg je ook wat. Alles werd goed uitgegegd en mijn haar kreeg pluk voor pluk de verzorging en een knipbeurd die het nodig heeft. Voor de behandeling vond ik mijn krullen niet mooi en stylde het altijd. Nadat het klaar was ging ik met een mooie bos krullen weg waarvan ik geen idee had dat het kon. De shampoo en crèmespoeling werd bij mij niet aangesmeerd maar wilde het zelf om te proberen, mijn haar is er ECHT veel gezonder van geworden. De crèmespoeling was pas na een half jaar op omdat je weinig nodig hebt om het zacht te maken. Ben 3 keer naar deze kapper geweest en heb ook echt veel gezonder haar en mooie krullen er voor terug gekregen. Geen styltang meer nodig!
Deli
The best companies in the category 'Deli'