Tynaarlo, Netherlands
Zuidlaarderweg 37
N/A
Good for kids
Wheelchair-accessible car parkWheelchair-accessible entrance
For scuba diving
like
Prachtige plek aan het meer. Er is heel veel te doen voor kinderen. Gratis waterfietsen is ook echt heel leuk om te doen. En Zuidlaren is een ontzettend leuk dorp.
Vergeleken bij vorige camping hier een oase van rust. Zeer vriendelijke ontvangst en er wordt met je meegedacht.
Prima camping; vriendelijk personeel, schone douche- en toiletgebouwen, goede cafetaria, prachtige ligging met zwemwater en visvijver.
er staat op internet overal dat de vulpunt open is nou 3x geweest 3x met eigenaar gesproken en hij zegt we laten niemand toe op de camping dus vulpunt is niet meer en of het toeval moet zijn ik had de laatste x 4 mensen voor mij klanten van de camping en 1 die wou een huisje kopen werd gewoon afgekapt geen tijd voor dus ik zou zeggen sla hem over
Villa gehuurd; nette woning, schoon sanitair, prima matrassen, flexibel personeel, zwemvijver met schoon natuurwater en met leuke wateractiviteiten. 1 receptioniste leek een off-day te hebben, maar dit aanschouw ik als incidenteel. Ik mis een zwembad. Wifi in villa geeft een inconsequente verbinding. Algemene indruk: 5 sterren.
Het was een heerlijke vakantie. Het personeel was erg vriendelijk en behulpzaam en deed enorm z.n best om alles goed schoon te houden ivm de corona. En dat met die enorme hitte. Zeker voor herhaling vatbaar. Tot volgend jaar!
Deli
The best companies in the category 'Deli'