Krommenie, Netherlands
Rosariumplein 12
1561 DX
Krommenie
Netherlands
+31 756401123
Vind het alleen erg jammer dat ze zo laat opengaan , als je avonddienst hebt kan je er nooit wat halen
like
Ongekend lekker!!!
Heel erg lekker, maar wel wat zuinig met het vlees. Het opscheppen van het vlees gaat niet goed. De porties zijn te klein.
Ik ben vandaag 19 mei 2020 geweest om het weer te proberen maar bij de eerste schep kip werd ik behoorlijk boos weer een zeer klein beetje kip. Toen ik daar wat van zei werd ze al boos en dat dit normaal was , een schande wat jij krijgt voor 12.50 en nog erg was dat zij ging bepalen wat voor groente erop. Kwam. Ik haar gelijk duidelijk gemaakt dat ik dit zelf bepaal. Wat een schande deze toko. Ik adviseer daar niet naar toe te gaan. Ik ben Indonesië eten wel gewend ook wat kwaliteit van eten. Gr arie
Het is voor dit bedrijf een sport om minimaal vlees en groente op te scheppen. Het is een schande. Het eten bestaat voornamelijk uit rijst. De zuinigheid is echt belachelijk:
Eten was lekker, maar te duur.
Heerlijke authentieke Indonesische gerechten, lekker smullen. De porties zijn behoorlijk groot en daarmee ruim voldoende. Ook zijn er diverse Indonesische nagerechten verkrijgbaar.
Soms is het eten lekkerder dan op andere dagen. Ik vind het alleen wel wat aan de dure kant, maar als je boodschappen gaat doen ben je vaak hetzelfde kwijt of meer dus zo af en toe haal ik er weleens wat maar alleen als ik de eigenaresse zie staan want zij is de enige die het eten goed opschept. De rest van de mensen die er werken doen altijd veels te gierig met opscheppen. Voor de rest hebben ze een ruim aanbod aan keuze.
Explore similar businesses in the same city.
Loading similar businesses…