Slijterij d'Ouwe Have

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Strijen, Netherlands

douwehave.nl
Liquor store

Slijterij d'Ouwe Have Reviews | Rating 4,7 out of 5 stars (7 reviews)

Slijterij d'Ouwe Have is located in Strijen, Netherlands on Oranjestraat 28. Slijterij d'Ouwe Have is rated 4.7 out of 5 in the category liquor store in Netherlands.

Address

Oranjestraat 28

Phone

+31 786741506

Service options

DeliveryIn-store pick-upIn-store shopping

Accessibility

Wheelchair-accessible car parkWheelchair-accessible entrance

Open hours

...
Write review Claim Profile

S

Stefan Koster

Fijne , rustige slijterij. Veel keus in de verschillende soorten dranken, wijn, port, bier, liqueur en ga zo maar door, van duur tot voordelig alles is er aanwezig.

P

Peter van Kempen

Leuke winkel, zeer het bezoeken waard.

S

Sywert Trewys

Een uitgebreid assortiment en een sfeervolle aankleding siert de winkel, echter lijkt dit ten koste te gaan van de klantgerichtheid. Dat er aanzienlijke prijs verschillen zijn tussen online shops en fysieke winkels wisten we al langer en is ook logisch omdat een stukje service en een strategische locatie kostbaarheden zijn die de prijs beinvloeden, in mijn opinie mag dat ook iets (meer) kosten. Een prijs verschil van bijna 25% ten opzichte van online shops vind ik wel wat overdreven. Omdat een poging tot onderhandelen onmiddelijk op niets uitliep ben ik er met lege handen vertrokken. Ook heb ik het gevoel dat ik niet welkom was, misschien omdat ik net uit mijn werk kwam en daarom niet zo netjes gekleed was, misschien omdat ik niet tot de elite behoor. In ieder geval vind je mij er niet meer terug.

M

Mark van Hooven

Geen winkelketen met scholieren of mimumloners achter de toonbank, maar een vinloog die met zorg zijn eigen assortiment samenstelt.

J

Jan de Goeij

De eigenaar is zeer deskundig, zeker op het gebied van wijn. Bovendien is hij prettig in de omgang. Fijne zaak.

J

Jolanda Heijkoop-Evers

Altijd een feestje om bij Cees een lekker wijntje uit te zoeken

P

Piet Deunhouwer

Mooie winkel en verstand van de producten