Camping Kapschuur

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Stadskanaal, Netherlands

campingdekapschuur.nl
Campground· Guest house· Group accommodation· Outdoor activity organiser

Camping Kapschuur Reviews | Rating 4,4 out of 5 stars (8 reviews)

Camping Kapschuur is located in Stadskanaal, Netherlands on De Vloeivelden 3. Camping Kapschuur is rated 4.4 out of 5 in the category campground in Netherlands.

Address

De Vloeivelden 3

Phone

+31 599638801

Accessibility

Wheelchair-accessible car parkWheelchair-accessible entrance

Open hours

...
Write review Claim Profile

T

Tony Ball

Fun with nephew overnight. Campfire area is perfect

J

Jan Nanninga

Good verzoorgd

R

Roelien & Michel Martens

Heerlijke paaswandeling gehad super leuk georganiseerd en alles goed voor elkaar

A

Anton Saman

Gezellige en rustige camping met mooie ruime plekken middenin het groen en een bosachtige omgeving, uitstekend sanitair, een vriendelijke en gastvrije ontvangst en een gezellig ingericht terras waar je o.a. lekkere streekbiertjes kunt drinken.

E

Elizabeth Bergsma

wij verbleven een weekje in de trekkershut. fijne, rustige camping, gastvrije en erg vriendelijke campingeigenaren. De camping had dit jaar geen animatie, maar een dag na onze aankomst was er al broodjesbakken, goed geregeld! super leuk. de kinderen werd verteld over de brandweer en mochten de helm even opdoen. een paar dagen later lag er een waterglijbaan, heerlijk met dat warme weer. onze kinderen hebben veel gespeeld met de kinderen vd eigenaar, erg leuk. trekkers hut eenvoudig, maar alles is aanwezig. prima te doen. Ik miste alleen een waterkraantje op het veld.....er zat een grote jerrycan in de hut. leuke speeltuin met een waterpomp, daar is volop mee gespeeld. Sanitair eenvoudig maar netjes. de douches waren aan het einde vd. ochtend wat lauw, maar hier waren ze druk mee om het te verbeteren! We komen zeker weleens terug!

B

Bart van Vliet

Gezellige whisky proeverij gehad verzorgd door Bij Thijs en georganiseerd door de stichting strijd tegen Parkinson. Van de kapschuur hebben ze ons de hele avond voorzien van lekkere hapjes. De opkomst was goed en gezellig. We hebben kennis mogen maken met diverse soorten whisky en de verhalen er achter. Op naar de volgende

L

Lya Vos

Wat een geweldige plek. Geweldig voor kinderen. Een oase van rust. Geweldige gastvrijheid. Komt het aan schouwen op stadskanaal. Ik ga vragen of ik hier mag blijven !!!!!

I

Instagram Insta

Het ruikt muf en de wifi is een scam, verder ruikt het naar zaad kom hier niet