Schijf, Netherlands
Schijfsebaan 6A
N/A
+31 615951581
Good for kids
Wheelchair-accessible car parkWheelchair-accessible entrance
Beautiful and peacefull camping stop.
like
Een heerlijke rustige mini camping voor een gunstige prijs. Mooi nieuw sanitair gebouw en zeer schoon en netjes, ruime staanpkaatsen op een mooi stuk grasveld. Een vriendelijke eigenaresse met een sportieve achtergrond. De omgeving is zeer mooi om te fietsen of wandelen en in het nabije centrum kun je heerlijk eten.
Mooi gelegen SVR camping aan de rand van het dorpje Schijf. Pinkster weekend geboekt. Bij aankomst geen ontvangst, waren weg. Veel te weinig wc's. Bij het mannen gedeelte 1 wc en 1 urinoir & 2 douches. Redelijk schoon, maar het was druk. Buiten afwassen aan bakken die aan onderzijde lekken. Je kunt je afval kwijt in bakken. Met plastic tape aangebrachte papier met tekst weet je wat waar.. Over tekst gesproken, het is vergeven van de geplastificeerde melding- en waarschuwingen overal. Je weet niet waar je lezen en kijken moet. Al met al matig en rommelige omgeving, zeker achter de opslag waar allerlei meuk gedumpt is. Cash betalen. Jammer hoor want met een beetje beleid en aandacht heb je hier een super camping. Voor de rest een leuk weekend gehad, maar wij hebben de ervaring bij andere SVR campings dat er meer aandacht en persoonlijke touch is.
Supermooie camping prachtige fiets omgeving en ook viervoeters kunnen hier lekker chillen
Wij komen hier al 13 jaar altijd goed hier in het Brabantse land niks op aan te merken
Gezellige mensen ook de eigenaar super.
Bijzondere is dat je alleen contant kan betalen. Klantvriendelijk zeer zeker niet. 1 toilet en 1 urinoir voor de heren veel te weinig. Wel is het sanitair goed schoon. De caravans achter op de camping die zijn afgezet met lint waar je niet mag komen geven een zeer ongure indruk. Al met al zeker geen aanrader
Kleine, rustige camping met een mooie omgeving. Sanitair is schoon maar naar mijn mening onvoldoende voor het aantal staanplaatsen (vier wcs en vier douches). Verder stoorde de opslagplaats voor de caravans midden op het veld wel het uitzicht. Alhoewel het wel fijn was om in de tegen te kunnen schuilen.
Deli
The best companies in the category 'Deli'