Rzeszów, Poland
aleja Tadeusza Rejtana 36
N/A
+48 731133133
Nie polecam, na maila nie potrafią odpisać od tygodnia czasu, więc jeżeli początki są takie, to reszty znać nie chcę.
like
Polecamy z całego serca bardzo dobra fachowa i rzetelna firma wszystko jest załawiane i sprawa jest tak prowadzona żeby było korzystnie dla ciebie. Szczególnie dziękujemy Panu Rafałowi Tereszkiewicz za pomoc i duże zaangażowanie w sprawie męża
Nie polecam z wlasnego doswiadczenia. Po uplywie prawie dwoch lat sprawa nic nie ruszyla z miejsca do ugody doprowadzilam sama z firma w ktorej zginol tata. Wiec nie dajcie sie omotac pieknymi slowami ze uzyskacie pelna pomoc ze oni sie wszystkim zajma. A poznie oczekuja zaplaty za nic nie robienie. Osobiscie zastanawiam sie czy to im nie zalozyc sprawy bo rzadaja 5000 zl za to ze dwa dni po smmierci taty wpadli namieszali w glowach a czlowiek wtedy nie mysli racjonalnie i nic poza tym nie zrobili!!!!!!!!!!!!!!!
Wspaniałe podejście do Klienta, pełne profesjonalizmu, zrozumienia i zaangażowania. Oferują autentyczne wsparcie i są 100% skuteczni.
polecam
Bardzo dobra firma! Po pierwsze wszystko jest załatwiane profesjonalnie - znają się na rzeczy i wiedzą \co i jak\. Po drugie - podpisujesz dokumenty, a oni zajmują się resztą. Ty się po prostu dowiadujesz, jakie świadczenie właśnie otrzymałeś. No i jeszcze jedno - nic cię to nie kosztuje - swoją \część\ odbierają z tego, czego byś bez nich nie dostał. Nie zwodzą cię, jak wielu prawników, tylko po to, by więcej dla siebie dostać. Gorąco polecam. I na koniec tylko to, że miałem z nimi do czynienia jakiś czas temu (gdy mieli siedzibę jeszcze na Piłsudskiego) ale myślę, że jeśli się coś zmieniło to chyba tylko na lepsze. Polecam jak najbardziej!
Bardzo dziękuję Pani Moniko za to że zajęła się nasza sprawą jesteśmy bardzo zadowoleni serdecznie dziękuję i polecam wszystkim którzy nie wiedzą kogo wybrać ja się nie zawiodłam Dziękuję całemu zespołowi i serdecznie pozdrawiam
Nie ma co kombinować na własną rękę! Jak egzekwować odszkodowania to tylko z nimi! Rzetelnie przygotowani i gotowi na wiele dla swojego klienta. Pan Rafał to fantastyczny człowiek- gdyby nie on moje odszkodowanie byłoby o wiele niższe. Dziękuję i polecam!
Deli
The best companies in the category 'Deli'