Codex

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Rzeszów, Poland

codex.org.pl
Law firm· Insurance attorney· Lawyer· Personal injury attorney

Codex Reviews | Rating 4,4 out of 5 stars (8 reviews)

Codex is located in Rzeszów, Poland on aleja Tadeusza Rejtana 36. Codex is rated 4.4 out of 5 in the category law firm in Poland.

Address

aleja Tadeusza Rejtana 36

Phone

+48 731133133

Open hours

...
Write review Claim Profile

K

Krzysztof tasman G

Nie polecam, na maila nie potrafią odpisać od tygodnia czasu, więc jeżeli początki są takie, to reszty znać nie chcę.

K

Kamila Karbaszewicz

Polecamy z całego serca bardzo dobra fachowa i rzetelna firma wszystko jest załawiane i sprawa jest tak prowadzona żeby było korzystnie dla ciebie. Szczególnie dziękujemy Panu Rafałowi Tereszkiewicz za pomoc i duże zaangażowanie w sprawie męża

K

Katarzyna Kornas

Nie polecam z wlasnego doswiadczenia. Po uplywie prawie dwoch lat sprawa nic nie ruszyla z miejsca do ugody doprowadzilam sama z firma w ktorej zginol tata. Wiec nie dajcie sie omotac pieknymi slowami ze uzyskacie pelna pomoc ze oni sie wszystkim zajma. A poznie oczekuja zaplaty za nic nie robienie. Osobiscie zastanawiam sie czy to im nie zalozyc sprawy bo rzadaja 5000 zl za to ze dwa dni po smmierci taty wpadli namieszali w glowach a czlowiek wtedy nie mysli racjonalnie i nic poza tym nie zrobili!!!!!!!!!!!!!!!

M

Mateusz Stopa

Wspaniałe podejście do Klienta, pełne profesjonalizmu, zrozumienia i zaangażowania. Oferują autentyczne wsparcie i są 100% skuteczni.

S

Sebastian Horoszko

polecam

A

Alex Hering

Bardzo dobra firma! Po pierwsze wszystko jest załatwiane profesjonalnie - znają się na rzeczy i wiedzą \co i jak\. Po drugie - podpisujesz dokumenty, a oni zajmują się resztą. Ty się po prostu dowiadujesz, jakie świadczenie właśnie otrzymałeś. No i jeszcze jedno - nic cię to nie kosztuje - swoją \część\ odbierają z tego, czego byś bez nich nie dostał. Nie zwodzą cię, jak wielu prawników, tylko po to, by więcej dla siebie dostać. Gorąco polecam. I na koniec tylko to, że miałem z nimi do czynienia jakiś czas temu (gdy mieli siedzibę jeszcze na Piłsudskiego) ale myślę, że jeśli się coś zmieniło to chyba tylko na lepsze. Polecam jak najbardziej!

J

Józefa Kloc

Bardzo dziękuję Pani Moniko za to że zajęła się nasza sprawą jesteśmy bardzo zadowoleni serdecznie dziękuję i polecam wszystkim którzy nie wiedzą kogo wybrać ja się nie zawiodłam Dziękuję całemu zespołowi i serdecznie pozdrawiam

M

Monika

Nie ma co kombinować na własną rękę! Jak egzekwować odszkodowania to tylko z nimi! Rzetelnie przygotowani i gotowi na wiele dla swojego klienta. Pan Rafał to fantastyczny człowiek- gdyby nie on moje odszkodowanie byłoby o wiele niższe. Dziękuję i polecam!