Figloraj

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Rybnik, Poland

rybnik.com.pl
Children's amusement center· Party planner· Playroom

Figloraj Reviews | Rating 4,3 out of 5 stars (8 reviews)

Figloraj is located in Rybnik, Poland on Marii Skłodowskiej-Curie 1. Figloraj is rated 4.3 out of 5 in the category children's amusement center in Poland.

Address

Marii Skłodowskiej-Curie 1

Best known for
Fresh Sushi
Biggest weakness
Inconsistent service
Most praised
Value for Money
Recommended for
Families, Sushi lovers
Write review Claim Profile

A

Ava Max

Dzieci mają tam raj

R

Radosław Koziołek

Bardzo dobre miejsce dla maluchów. Sporo atrakcji. Na miejscu można dokupić worki na buty nie trzeba się przebierać w obuwie zamienne. Dzieciaki zadowolone Polecam wszystkim.

A

Agnieszka Agnieszka

Nie rozumię negatywnych opini na temat tego miejsca. Pierwszy raz byłam tam z córką 11 lat temu miała wtedy 5 lat. Fakt nie byłam we wszystkich zakamarkach, jak teraz z niespełna 2 letnim synem. Ale tak jak kiedyś,tak i teraz cieszyła mnie ich radość z możliwosci zabawy. Czysto, schludnie, bezpiecznie, wszystko w najlepszym porządku, prócz miejsca dla dzieci jest również kącik dla rodzica, a przede wszystkim parking, ceny również nie są wygórowane.Podziwiam Panie tam pracujące, cdziennie zmagajace się z gromadką przeróżnych dzieci,w tym tych "charakternych"... ile to trzeba wyrozumiałości i cierpliwości . Telefonicznie też uzyskałam odpowiedzi na interesujace mnie zagadnienia z pełną kulturą cierpliwie i wszystko wytlumaczone. Polecam, bo warto

A

Alicja F

Świetne miejsce, warto tu przychodzić z dzieciakami :) !

A

Agnieszka Waszkielewicz

Byliśmy dzisiaj z dziećmi, ja jestem bardzo zawiedziona. Od samego wejścia, przywitała nas obojętna, zniecierpliwiona Pani kasjerka (czasem warto sie usmiechnąć, nawet jeśli praca niezbyt fajna). Sama sala lata swojej świetności ma już dawno za sobą... jest duża, przestronna, ale też szara i bura, nieprzyjemna. Z pewnością już tam nie wrócimy, myślę, że nie warto... Są radosniejsze miejsca dla dzieci. Nie polecam

K

karolina zemen

3 gwiazdeczki ponieważ dziewczyny bardzo miłe oraz sala przyjemna ...tylko ta Pani blondynka która zwraca się (nie mam pojęcia czy to pracownik czy szefostwo) nie zbyt przyjemnie ...może ciszej rozmowa lub szanowanie bardziej istoty ludzkiej ... ogólnie na plus pozdrawiam !!!!!!

E

Ewa Jakubczak

Miejsce pełne atrakcji dla dzieci. Polecam tam wprawić dziecku urodziny.

T

Tomek B

Miejsce zabaw dla dzieci ogólnie spoko tylko że przydał by się remont i odnowienie bo miejsce od ponad 20 lat się nie zmieniło

Popular Topics Mentioned

Open hours