Star Kebab

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Rowy, Poland

star-kebab-lounge.business.site
Lounge· Bar

Star Kebab Reviews | Rating 4,2 out of 5 stars (8 reviews)

Star Kebab is located in Rowy, Poland on ul, Bałtycka 3. Star Kebab is rated 4.2 out of 5 in the category lounge in Poland.

Address

ul, Bałtycka 3

Phone

+48 722323444

Service options

Outdoor seatingTakeawayDine-in

Amenities

Toilets

Accessibility

Wheelchair-accessible entrance

Offerings

AlcoholBeerFoodFood at bar

Open hours

...
Write review Claim Profile

B

Bartosz WARSZAWSKI

Naprawdę dobry kebab. W nadmorskim kurorcie łatwo można natknąć się na danie, które w żaden sposób kebaba nie przypomina. Co ciekawe czase \kebabownie\ serwują ketchup jako sos. Tu mamy pełną profeskę, wszystko zgodnie ze sztuką. Mięso i dodatki smaczne. Jedyny mamkemtem był czas oczekiwania, spowodowany dość długą kolejką oczekujących. Z czystym sumieniem mogę polecić!

J

Jarosław Mzyk

Naprawdę dobry, 3 gwiazdki na zachętę. Najpierw co dobre: Bułka, jest taka jak powinna, bardzo dobra; Mięso ( wołowina), smaczne; Do poprawy: Mięsa naprawdę mało i tylko na górze, klasyczne nadmorskie zagranie Czerwona Kapusta - nie, to nie jest niedzielny obiad. Ogólnie smacznie, ale wracać nie ma po co.

G

Gamonow Gen

Kebab był strasznie suchy i gorzki. Warzywa mocno nie świeże, ceny nadmorskie ale jeśli chodzi o samą wielkość kebaba to jest naprawdę żart. XXL wygląda jak normalne rollo w normalnym lokalu. Nie polecam chodź w rowach trudno będzie znaleźć już coś lepszego.

S

SHIBA INU

Zamówiłem XXL ale bardziej był xl . Smak .... mięso zimne mimo, że był podgrzany.

D

Daniel Leksy

Hmm.. plus za miłą obsługę. Kebab w bułce średni, mógłby być bardziej wyrazisty. Może jakieś inne dodatki, frytki może inne sosy.. lokalizacja super, dużo miejsca.

T

Tomasz Rojewski

Do Dania kebab na talerzu wrzucili siedem frytek ! Myślałem ze to pomyłka ale nie ! Drogo i porcje mikroskopijne. Stanowczo nie polecam !

A

Andrzej Morciszek

Kebab XXL w ogóle nie przypomina wielkością dużego kebaba, smak ok.

M

Michal Hulok

Nie polecam mięso stare nasączone olejem itp