Akwarium

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Rowy, Poland

Restaurant

Akwarium Reviews | Rating 4,8 out of 5 stars (7 reviews)

Akwarium is located in Rowy, Poland on Nadmorska 31. Akwarium is rated 4.8 out of 5 in the category restaurant in Poland.

Address

Nadmorska 31

Service options

Dine-in

Open hours

...
Write review Claim Profile

J

Jus

Very tasty, traditional Fish. You see what you eat before.

D

Damian Grzyb

Przechodząc obok postanowiliśmy sprawdzić opinie na GoogleMaps, bardzo wysoka ocena zachęciła nas do wejścia i sprawdzenia. Przemiła Pani pokazała rybkę przed przyrządzeniem, w ciągu kilku minut mieliśmy gotowe trzy dania z pysznymi frytkami i surówkami. Płatność tylko gotówką jak za starych czasów, klimat niesamowity ale najważniejsze, świeżo smacznie i uczciwie. Szczerze polecam i chce tam wrócić.

I

Inez Aleksandrowicz

Jak już przedmówcy wspominali, miejsce z zewnątrz nie zachęca, ale jest jednocześnie tak idealnie zakonserwowane w czasie, że ma urok! Jedzenie przepyszne, podane w najprostszy sposób, bez udziwnień, bo nie są one potrzebne, rybka broni się sama. Uprzejma pani pokazuje rybę zanim wrzuci ją na olej, pomaga dobrać rozmiar, pokazuje gdzie mogą znaleźć się jakieś ości. Jest możliwość wzięcia połówki filetu, a nawet i mniejszej porcji. Pyszne frytki i surówki, świetna rodzinna atmosfera. Z pewnością wrócę!

K

Karolina Piela

Magiczne miejsce z pyszną rybą. Cudny klimat PRL i autentyczna, poczciwa pani za ladą. Cenowo też super.

R

Rafał P.

Tak jak pisali poprzednicy klimat PRL-u, ale ryba moim zdaniem bardzo dobra, bez panierki, porcja frytek 100 gram, więc nie rozumiem zarzutów, że porcja mikroskopijna. Porcja surówki w tej cenie (5 zł) też ok. Obsługa miła, pokazane za co się płaci (od wagi gotowej ryby) na oczach klienta. Płatność tylko gotówką, więc warto być przygotowanym. Polecam!

K

Krzysztof Papierski

Rewelka smażalnia!! Zdecydowanie najlepsza w Rowach a może i nie tylko tutaj :) Płacisz za smak i świeżą pyszną rybkę a nie wygląd lokalu. Fakt, może i zatrzymał się tam czas w latach 80-tych ale to w pewnym sensie ma swój urok. Frytki nakładane łychą z plastikowej miski na papierową tackę, waga jak z filmów Bareji, ryba pokazywana przed smażeniem ale warto spróbować! Za 2 porcje Okonia po 300 gram, frytki i surówka tylko... 70 zł. Pycha!!

M

Marcin D.

Brak słów by wyrazić jaka pyszna ryba, prawie bez panierki ale idealnie doprawiona, polecam z całego serca!