Brainpoint Betaalsystemen

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Rotterdam, Netherlands

brainpoint.nl
Business to business service· Financial Services

Brainpoint Betaalsystemen Reviews | Rating 3,6 out of 5 stars (5 reviews)

Brainpoint Betaalsystemen is located in Rotterdam, Netherlands on Linatebaan 71 B. Brainpoint Betaalsystemen is rated 3.6 out of 5 in the category business to business service in Netherlands. Klanten kunnen bij Brainpoint in Rotterdam of op Schiphol een pinautomaat huren voor een dag, een week of voor een langere periode. Ook is het mogelijk bij Brainpoint een gebruikte pinautomaat te kopen. De tweedehands pinautomaten zijn door Brainpoint slechts een korte periode gebruikt voor verhuur en dus nog zo goed als nieuw. Het is een mooie kans voor bedrijven die snel willen uitbreiden of om andere reden extra pinautomaten nodig hebben. Naast leverancier van pinautomaten is Brainpoint ook verwerker van pin- en iDEAL transacties. Hiervoor heeft Brainpoint de vergunning als betaaldienstverlener verkregen van De Nederlandsche Bank (DNB).

Address

Linatebaan 71 B

Phone

+31 102623303

Company size

1-10 employees

Headquarters

Rotterdam

Founded

1999

Open hours

...
Write review Claim Profile

J

JP Porzio

For pin rental!

J

Jolanda Bergwerff

Een professioneel bedrijf dat goede kwaliteit levert en dat ook op een zeer snelle en klantvriendelijke wijze doet. Brainpoint stortte het gepinde bedrag supersnel door naar de juiste rekening waarbij zij een keurige specificatie leverde.

L

Loes Verhoeven

Tijdens onze fair hebben wij gebruik gemaakt van de pinapparaten van Brainpoint. Fijne afhandeling, duidelijke uitleg en ook de afrekeningen verliepen vlot en duidelijk. Wij waren zeer tevreden.

J

Jimmy de Haas

Ben al meer dan 10 jaar klant bij Brainpoint, super service! Eerst als huurder, nu met eigen automaten. Wanneer je belt, altijd snelle en betrouwbare service. Keep up the good work!

S

selim pascha

beste mensen vandaag is 88 euro van mijn rekening afgeschreven voor betaalsysteem etc als eertse heb ik geen betaal systeem van jullie hoop word zoo snel mogelijk teruggestort ga ii andere stappen ondernemen

Top 10 companies in Business to business service category