Ropczyce, Poland
3 Maja 450
N/A
Fatalna firma...nie zamawiajcie!!! Szkoda nerwów... zamówiłam szafkę w grudniu 2019 r. Szafka nie przyszła. Próba kontaktów z właścicielem jest niemożliwa... bo albo nie odpiera telefonów i blokuje nr albo kłamie jak z nut ze szafka jest pakowana a ona nadal nie przychodzi...Dopiero po zgloszeniu sprawy na policję zwrócono mi pieniądze...
like
Każdy dał 1 gwiazdkę to ja też :)
UWAGA. Również padłem ofiarą tej firmy. Meble (kuchnia) co prawda dotarły, ale niekompletne i od marca wszystko 'upiększa' mój salon. Oczywiście o kontakcie można zapomnieć. Sprawa na drodze prawnej. To bardzo przykre, że nie mamy wydolnych mechanizmów ochrony klienta przed nieuczciwymi praktykami ze takich strony podmiotów gospodarczych.
Totalnie odradzam jakikolwiek kontakt z tymi ludźmi. Wcześniej była to firma założona na panią K działającą pod tym samym adresem naciągnęli mnóstwo ludzi wystarczy poczytać opinie w internecie a teraz nowa firma i nowi oszukani. Schemat jest taki sam wziąć kasę i cisza. A jeśli chodzi o komentarze pozytywne to jak ktoś napisał, że sami chyba sobie piszą. Moja sprawa ląduje jutro w prokuraturze
Deli
The best companies in the category 'Deli'