bHosted B.V.

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Roosendaal, Netherlands

bhosted.nl
Web hosting company

bHosted B.V. Reviews | Rating 4 out of 5 stars (7 reviews)

bHosted B.V. is located in Roosendaal, Netherlands on Laan van Brabant 26. bHosted B.V. is rated 4 out of 5 in the category web hosting company in Netherlands.

Address

Laan van Brabant 26

Phone

+31 165201144

Open hours

...
Write review Claim Profile

P

Paul Peeters

Hosten al meer dan 6 jaar mijn site. Reageren snel en helpen met de probleemoplossing.Ook als het niet direct hosting gerelateerd is.

M

M Jansens

Slecht bedrijf en helaas oneerlijk in hun communicatie. Ik kom hier nooit meer.

A

Aäron Sotthewes

Al jaren mijn websites bij dit bedrijf. Erg goede service, ik heb ze niet vaak nodig maar als er een keer wat is zijn ze er gelijk. Aanrader!

F

Fen Hofmeijer

Geweldige service en medewerkers die begrijpen wat klantvriendelijkheid inhoud!!

E

Ester van den Maagdenberg

Lang aan het dubben geweest welke hosting partij ik voor mijn nieuwe WordPress website wilde. Na positieve reviews gekozen voor bHosted. Binnen een uur operationeel en zonder problemen mijn office365 mail omgezet. Telefonisch werd ik ook super geholpen. Vooralsnog geen spijt!

M

MartinQuo

Slechte helpdesk medewerker, werkt totaal niet mee. Geeft amper antwoord. We zijn nieuwe klant, maar hebben nu al spijt. Ik gaf aan niet tevreden te zijn, maar het maakte hem totaal niets uit. 2 weken geleden begon het al. Er moest door Bhosted nog een actie worden uitgevoerd, waarna ik weer verder zou kunnen. Wat volgde waren 3 mails met wachtwoorden. Dag later weer gebeld, zelfde verhaal \we moeten nog iets doen\. Gevolg, 7 mails met wachtwoorden. Niet aan beginnen.

G

Guido Ruijsch

Ben denk ik een van de eerste klanten van Bhosted. Bedrijf kenmerkt zich door persoonlijk contact, betrokken en betrouwbaar. En geeft super persoonlijke service als dat nodig is. Omdat het bedrijf wat kleiner is heb je meestal contact met dezelfde mensen. Dat vind ik persoonlijk erg fijn. Recent hebben ze begonnen aan een flinke upgrade van hun diensten pakket. Ze investeren dus in de klanten.