Logic Sped

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Roncadelle, Italy

logicsped.com
Logistics service· Shipping service

Logic Sped Reviews | Rating 3,1 out of 5 stars (8 reviews)

Logic Sped is located in Roncadelle, Italy on Via Villanuova, 31. Logic Sped is rated 3.1 out of 5 in the category logistics service in Italy.

Address

Via Villanuova, 31

Phone

+39 303546030

Open hours

...
Write review Claim Profile

T

transport magazynowanie

They don't pay for transport services !! Nie polecam nie płacą za transport !!! Always ? 15 mails ,lot of calls with no info and you write you always pay ? Incredible !! i don't recommend at all ! 60 days their term and the invoice almost 80 days dalyed ( in total 140days ! ) and still no money .

C

Cata C

We have invoice since 20.03.2019 unpaid. Don't work with this company !!!!

M

Mateusz Chrzanowski

Niezapłacona faktura z lipca , sprawa skierowna do windykacji i sądu . Unikać. Na golasów szkoda czasu

A

Antonio De Felice

Spedisco con loro e sono puntuali e precisi

A

Andrea Cofler

Grande disponibilità

G

Giovanni Orsini

Precisi e puntuali sempre, ottima logistica

K

Kajetan Balcerowski

Oszuści i do tego biedaki. Nie mają 150 żeby zapłacić fakturę. Nie ma co współpracować z takimi biedakami. Są śmieszni i żałośni zarazem. Przełączają telefony do kogoś kto ma coś wiedzieć a ten ktoś cały czas nic nie wie. Zasłaniają się różnymi wymówkami ... cieszę się że tylko raz z nimi współpracowałem. Totalnie nie wiedzą co się u nich w firmie dzieje. Bardzo biedna firma. Odradzam. Scammers and poor people. They don't have 150 to pay the invoice. There is no point in working with such poor people. They are funny and pathetic at the same time. They switch phones to someone who has to know something and that someone knows nothing all the time. They use excuses ... I'm glad I only worked with them once. They totally don't know what's going on in their company. A very POOR company!!! I advise against.

A

Anita Schuler

Non pagano!!! Evitateli assolutamente! E una ditta disastruosa! Non rispondono sulle mail di sollecito pagamento, al telefono raccontano bugie! Fanno veramente schifo!