Rijssen, Netherlands
Butaanstraat 10
N/A
+31 548544449
Gender-neutral toilets
Wheelchair-accessible entrance
We hebben een Base-Beton (beton-cire) vloer zelf gelegd. Het is een behoorlijke klus maar op zich goed te doen. Je kunt de vloer makkelijk verprutsen. Het is belangrijk dat je per laag welke je verwerkt, vlot verwerkt om uitdrogen tijdens het aanbrengen te voorkomen. als je te lang wacht droogt het product en krijg je lelijke aanzetten. We hebben dit tijdig kunnen corrigeren gelukkig. Het eindresultaat is verbluffend mooi geworden en we zijn er erg trots op. Het is een ware eyecatcher in je huis waar je iedere keer blij van wordt. Het personeel en professionele advies is zeer goed en behulpzaam geweest tijdens het proces. We hebben de versie met de Medi genomen wat een extra dimensie geeft aan de vloer. Dankjewel Team StoneAge.
like
Leuke producten, aardig personeel.
afgelopen week een BaseBeton laten leggen door vaklui. ligt er super strak in en is heel erg mooi geworden. onze woonkamer is getransformeerd van een kale ruimte naar een echte woonkamer met sfeer en uitstraling. we zijn super tevreden met de kwaliteit en vakmanschap.
Wij hebben hier een Basebeton vloer laten smeren. Eindresultaat helemaal naar onze zin. Helaas lopen zaken tijdens een verbouwing nooit helemaal perfect. Maar moet eerlijk zeggen dat StoneAge alles netjes heeft opgelost en erg coulant was. De vloer is heerlijk, perfect met vloerverwarming erg comfortabel!! Daarnaast is de vloer perfect met kinderen makkelijk schoon te houden.aanrader wat ons betreft!!!
Heel slechte ervaring met dit bedrijf. Kijk uit voor je een hoop geld uitgeeft want kwaliteit en service krijg je bij dit bedrijf iig niet! Ze komen afspraken niet na, leveren na 2x gieten nog een slechte vloer. Weigeren hierin te gemoet tekomen, dreigen met een rechtzaak als je niet ophoudt met bellen enz. Ik heb erg veel spijt dat ik mijn vloer heb genomen bij dit bedrijf. Er zijn vele betere!
Deli
The best companies in the category 'Deli'