MijnRaamdecoratie.nl

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Rhoon, Netherlands

mijnraamdecoratie.nl
Sunblind supplier

MijnRaamdecoratie.nl Reviews | Rating 4,7 out of 5 stars (8 reviews)

MijnRaamdecoratie.nl is located in Rhoon, Netherlands on Ambachtsweg 8a. MijnRaamdecoratie.nl is rated 4.7 out of 5 in the category sunblind supplier in Netherlands.

Address

Ambachtsweg 8a

Phone

+31 107200400

Service options

DeliveryIn-store pick-upIn-store shopping

Amenities

Gender-neutral toilets

Accessibility

Open hours

...
Write review Claim Profile

C

Christian Friedrich

Lead time was over 2 Month. I cancel the order but they not accepted the cancellation after 2 month and still no delivery. I had to use my layer to cancel the order with a lot of work. Its better to order at another store to have no problems with your order.

L

linda de bruijn

mooie jaloezie, snel geleverd en prijs is ook netjes.

E

Eva Slan

Een geweldige ervaring! Een tijdje geleden in de showroom langs geweest om informatie te krijgen over de mogelijkheden en producten die ze kunnen leveren. Heel vriendelijk en leuk geholpen door een jongeman in de winkel. een paar dagen hierna is het bij ons ingemeten door de monteur, de monteur dacht goed mee met wat er wel / niet kon en wat onze wensen waren. Toen dit voorbij was gebeld met welk product / kleur onze voorkeur naar uitging en toen een offerte gekregen vanuit Joe Benelli met de definitieve maten. Toen dit besteld was hadden wij dit binnen 10 werkdagen binnen! En het resultaat mag er zijn: prachtige jaloezieën voor een hele goede prijs! Wij komen zeker weer eens terug! Een dikke 10!

M

marije van der Vorm

Helaas geen goede ervaring met dit bedrijf. Na een aantal maanden wachten ontvingen wij beschadigde producten, de klantenservice verzocht het product zelf bij te werken met een stift, zodat de beschadigingen niet meer zichtbaar waren. De beschadigingen zijn nog steeds te zien en het probleem is niet opgelost. Door mijn negatieve ervaring(en) met de klantenservice en de lange levertijd zal ik hier geen bestelling meer plaatsen.

H

Hans V Zaltbommel

Goed geholpen snelle service en netjes voor wijziging per email nieuwe offerte zeer goed

B

bertus smaal

Perfecte service goed geholpen En bestelling op tijd geleverd.

J

Jose Baks

Ik heb voor de eerste keer bij de webshop een jaloezie besteld en ik ben ZEER tevreden. Mooi product, prima prijs, snelle levering, tip top in orde. Mijn volgende bestelling doe ik graag weer bij jullie.

L

Lucia de Roode

Slechte service! Terwijl elk consumentenprogramma het afraadt, wil men hier 100% aanbetaling, terwijl ze niet aangesloten zijn bij een garantiefonds waardoor je bij een eventueel faillissement alles kwijt bent. Je kunt alleen via afterpay achteraf betalen, maar dat kan voor nieuwe klanten maar tot 75 euro en ik wilde voor meer dan 2000 bestellen. Ook een paar dagen vooraf betalen of 50% aanbetalen was onmogelijk en dat terwijl dit wel in hun alg.voorwaarden staat. Ook is het wettelijk verboden om meer dan 50% te vragen.Ik ben iemand die altijd alles direct betaald en perfect staat bij het BKR. Afterpay trekt mensen helaas niet na, daar is het hoe vaker je later betaald hoe hoger je kunt bestellen. Gelukkig zijn er genoeg soortgelijke bedrijven die wel een normale aanbetaling vragen en een goede service bieden.