delta

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Rewal, Poland

owdelta.pl
Indoor lodging

delta Reviews | Rating 4,5 out of 5 stars (8 reviews)

delta is located in Rewal, Poland on Słonecznikowa 6. delta is rated 4.5 out of 5 in the category indoor lodging in Poland.

Address

Słonecznikowa 6

Phone

+48 503004583

Open hours

...
Write review Claim Profile

L

lil nuxyッ

It's cool

G

Grzegorz Malec

Nie polecam szczególnie dla osób ze zwierzętami. Hotel akceptuje zwierzęta domowe, ale nie można z nimi chodzić na terenie wokół obiektu, o czym w nieprzyjemny sposób poinformowała nas prawdopodobnie "właścicielka" Wychodzić z czworonogiem należy wychodzić daleko po za teren obiektu. To już raczej hotel powinien zrezygnować z przyjmowania zwierząt. Kabiny prysznicowe tragedia, brudne, cieknie z niej woda od spodu a zamiast szklanych drzwi założona cerata ️ łazienki małe, taki trochę PRL

G

Grzegorz Cyganiak

Bardzo fajne miejsce na rodzinny wyjazd. Duży rozległy teren z siłownią, placem zabaw dla dzieci i basenem na zewnątrz oraz miejscem do grilowania i odpoczynku. Ogrodzony, zabezpieczony, z dala od miejskiego zgiełku, co nie oznacza że daleko do morza czy miasta. Pokój czyściutki, z niezbędnym wyposażeniem. Pani "Szefowa" zawsze uśmiechnięta, pomocna i miła. Chcąc fajnie i przyjemnie spędzić urlop zapraszamy i polecamy

P

Paweł Ż

Pobyt jak najbardziej udany. Pokoje czyste, basen zadbany, siłownia/plac zabaw - świetny pomysł, b.dobra lokalizacja, Pani właścicielka przemiła. Polecamy!

T

Tommi Z

Pani właścicielka bardzo miła, no ale czemu miała by być nie miła? Teren ośrodka bardzo duży i zadbany. Dużo miejsca do zabawy z dziećmi i gry w piłkę. Czysty i ładny basen. Miejsce do grillowania. Pokój czysty choć brak narzędzi do utrzymania czystości (miotla, szufelka). Łóżka pojedyncze w miarę wygodne. Meble lata świetności mają za sobą. Jest czajnik elektryczny i komplet talerzy. Minus za brak kuchenki mikrofalowej.

M

Magda Kalużna

Pobyt bardzo udany. Pokoje i obiekt bardzo zadbane . Czysciutko!! Własciciel na miejscu , super kontakt. Basen rewelacja.Blisko markety i centrum. Tylko brak ręczników w pokju za tą cene. W tym roku wracamy. Polecam z czystym sumieniem. ŚWIETNA LOKALIZACJA W SPOKOJNYM MIEJSCU.

Ю

Юлия Давидян

Чистенько,мило,по-домашнему. Хорошая, приятная хозяйка

M

Marzena R

Pobyt udany, rezerwacja pensjonatu na szybko zrobiona. Bardzo szybki kontakt, obsluga super, bardzo mila Pani wlascicielka. MALY Minus dotyczy wyposażenia, brak miotly i ręczników w tej cenie powinny być na wyposażeniu standardowego pobytu.Niemniej nie przeszkodzilo to nam w wypoczynku .Bardzo dziekujemy . Pokoj studio 3 os.