Willa BLOOM

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Rewa, Poland

newreservationhotel.blogspot.com
Hotel

Willa BLOOM Reviews | Rating 4,1 out of 5 stars (5 reviews)

Willa BLOOM is located in Rewa, Poland on Plażowa 17. Willa BLOOM is rated 4.1 out of 5 in the category hotel in Poland.

Address

Plażowa 17

Phone

+48 501795334

Open hours

...
Write review Claim Profile

J

Joanna Ostałowska

Domek ciasny, w pokoju nie da się rozłożyć łóżeczka turystycznego bo zwyczajnie się nie zmieści, brak WiFi, w domku brakuje stołu i krzeseł, nawet nie ma jak zjeść śniadania. Dojście do domku tragedia, przez zaparkowana we wjeździe przyczepę trzeba było się przeciskać z wózkiem, w ogrodku grill a za mi gruz, śmieci. Syn znalazł porozrzucane gwoździe!!! Nie polecam, szczególnie rodzinom z dziećmi.

J

Joanna ŁUSZACKA

Super miejsce!!!!super warunki!!!Dziękujemy za pobyt i napewno wrócimy

R

Rzepnicki Adam

Willa to chyba tylko chwyt marketingowy. Cena jedna z najwyższych w Rewie a warunki jak w PRL. Pojechaliśmy z żoną i mała córeczką, córki nie było nawet gdzie wypuścić pobiegać, wszędzie nieporządek, brak żadnej infrastruktury, u sąsiadów to grill to trawka, tu właściciel na jedynym z możliwych kawałków ziemi stawia kolejny domek na wynajem. Pokoje tylko na zdjęciach pięknie wyglądają. Drzwi każde szurają, ledwo się otwierają, wszystko najtańszym kosztem. Nie polecamy, chyba że za 50 zł/ doba a nie 300 !!!! Wstyd!!

S

Stefania Kiermasz

Zdecydowanie polecam to miejsce ! Willa położona jest w super lokalizacji - w sąsiedztwie łąk, więc jest cicho, a do tego niedaleko plaży. Pokoje są czyste i ładnie zaprojektowane, a do dyspozycji gości jest również ogród. Właściciele również na tak ! Bardzo sympatyczni i pomocni, a co najważniejsze, szanują prywatność gości. Na pewno przyjedziemy w przyszłym roku ! Pozdrawiam, Pani Stasia ;)

K

kloc164

Super miejscowość nadmorska\u200d️\u200d️ Niedaleko do plaż ,mili młodzi właściciele czysty i zadbany budynek . I co najważniejsze na urlopie cisza w ciągu dnia jak i również nocą . Za rok z pewnością wracamy !!!