Op Gen Beukelskoel

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Ransdaal, Netherlands

camping-opgenbeukelskoel.com
Campground

Op Gen Beukelskoel Reviews | Rating 4,4 out of 5 stars (8 reviews)

Op Gen Beukelskoel is located in Ransdaal, Netherlands on Ransdalerstraat 114. Op Gen Beukelskoel is rated 4.4 out of 5 in the category campground in Netherlands.

Address

Ransdalerstraat 114

Phone

+31 651415051

Amenities

Good for kids

Accessibility

Wheelchair-accessible entrance

Open hours

...
Write review Claim Profile

D

Denis Wieja

Heaven

J

Johan

Hele fijne rustige camping, prachtige omgeving, rustig dorpje, heerlijk fietsen en erg vriendelijke eigenaar.

E

Els Jansen

De camping is netjes, met prachtig gras. Helaas hanteert de eigenaar geen vaste plekken. Ik had 2 dagen tevoren gevraagd of er plek was, maar bij aankomst was de boodschap: aansluiten, want er komen er nog heel wat aan. En hij kwam controleren, de brombeer. Terwijl op een ander veld iedereen lekker ruim stond, moesten alle nieuwkomers pal naast elkaar staan. Hij was er trots op dat hij er zo wel 72 aan een plek kon helpen. Voor dezelfde prijs. En cash only. Het snoeien van de hagen liet hij tussen 5 en 9 doen, als iedereen lekker op zijn plekje zat.

H

Henk-Jan Kienhuis

Leuke camping, alles netjes verzorgt. Ruime plekken (totdat het druk word) mooi om nog een keertje terug te komen.

W

welmoed beetstra

We hebben hier 2 weken met veel plezier gestaan. Mooie ruime plekken en een geweldig mooi uitzicht over de landerijen. Super aardige gastvrije eigenaren. De omgeving is ook geweldig. Echt een plekje om terug te komen

E

Erik van der Linden

Weinig Coronaproof sanitair, alle veldjes helemaal vol gezet. Meneer Eussen is vaak wat norsig, en wil persé dat je de caravans op de veldjes in carré opsteld met de gezichten naar elkaar toe. Sorry hoor, maar dat vinnik ik ruk als je een plaatsje hebt met een prachtig uitzicht over de heg en... een beetje privacy mag toch wel? Ook op een camping.

I

Ilse ter Haar

Eenvoudige rustige camping met een fantastisch uitzicht. Op een paar velden sta je tussen de fruitbomen. Kersen, pruimen, peren enz. Het sanitair is netjes. Er zijn overdekte afwasplaatsen. We mochten zelf een plaats uitzoeken. Als je op het achterste veld staat is het wel een eindje lopen naar het sanitair wat bij de ingang van de camping is, bijna aan de straat. Vanaf de camping kan je geweldig wandelen en fietsen. Valkenburg is dichtbij (als je daar van houdt) en het Ransdaal heeft een station waardoor je binnen een half uurtje met de trein in Maastricht bent.

E

Erwin Kroft

Het was ons vierde bezoek op de camping. Het is er heerlijk rustig en mooie plekken met prachtig uitzicht. Alle voorzieningen zijn aanwezig zoals wasmachine, droger en koelkast een plek om af te wassen enz. We hebben weer genoten, Meneer Eussen bedankt voor de gezelligheid en graag tot de volgende keer groetjes van Erwin en Mary van der Kroft.