M&M

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Rajcza, Poland

mm-rajcza.pl
Restaurant

M&M Reviews | Rating 3,4 out of 5 stars (8 reviews)

M&M is located in Rajcza, Poland on Górska 34. M&M is rated 3.4 out of 5 in the category restaurant in Poland.

Address

Górska 34

Price range

$$

Phone

+48 338643035

Service options

Outdoor seatingDeliveryTakeawayDine-in

Amenities

Bar on siteGood for kidsHigh chairsToilets

Accessibility

Wheelchair-accessible seating

Offerings

AlcoholBeerCocktailsCoffeeKids' menuLate-night foodSmall platesSpiritsWine

Best known for
Fresh Sushi
Biggest weakness
Inconsistent service
Most praised
Value for Money
Recommended for
Families, Sushi lovers
Write review Claim Profile

J

Jascha Wendrich

Very good food but a bit too small

D

D eR

Długi czas oczekiwania. Dzwoniłam o 13, informacja 40min oczekiwania, dzwoniłam ponownie o 14.30, już jedzie dostawą.. 5minut autem od miejsca mojego pobytu, godzina 15.50 nadal brak dostawy. Kpina, kłamstwo, NIE WARTO ZAMAWIAĆ! Bardzo nie polecam!

B

Bluemiś Brunatny

Z drapania po głowie cudów się nie zrobi i z tego lokalu chyba też. Wieje echem i to dość mocnym, nawet w godzinach obiadowych. Nie ma tu nic, co by skłoniło człowieka do zajrzenia tu... no chyba że idzie deszcz i trzeba gdzieś swoje 4litery schować. Tak było i z nami. Z braku laku bo już po wcześniejszym obiedzie usiedliśmy do napojów piwo cola zero frytki (tu pojawia się pierwszy \zonk\ pani w stroju \ludowym\ tj legginsy i t-shirt) przyjmuje zamówienie potwierdza i odchodzi. Następnie po dłuższej chwili dostajemy lekko schłodzone piwo (czyli ciepłe) i jednak nie ma coli zero. Ok może się zdarzyć brak znajomości asortymentu. Frytki tak 2/5 szału. Brak możliwości płacenia kartą!!! Ciepłe piwo hmmmm dobrze że deszcz przestał padać. Szczerze nie odważyłbym się zjeść tu pełnego obiadu. Boje się.

A

Ada SzK

Jak na restauracja typu \polska kuchnia tradycyjna\, to wszystko jest w porządku. Smaczne zupy, placki ziemniaczane, pierogi, mięso, sałatka śledziowa. Miła obsługa.

A

Agnieszka Kubocz

Polecam wszystkim :) pyszne jedzenie, rozsądne ceny i miły właściciel. Z pewnością wrócimy :)

W

Wędrowny Niedźwiedź

Wbrew opiniom niżej zamieszczonym wybrałem się do restauracji aby policzyć czas oczekiwania i sprawdzić smak. Na obiad dla 3 osób czekaliśmy dokładnie 21 minut. Porcje w sam raz dla głodnej osoby w wieku 17 lat. Smak nie zachwyca, nie ujmuje, w miarę smacznie. 53zł za obiad ze zdjęć

M

Mirosław Miedziak

Kuchnia w miarę smaczna, ceny niskie, obsługa miła, jednak remont obok psuje atmosferę

K

Krzysztof Plotek

Warkocz Jagny-rewelacyjny pomysł na danie mięsne- pyszne w MM

Popular Topics Mentioned

Open hours