Radom, Poland
Bolesława Chrobrego 1/Lokal 043
N/A
+48 3872547
DeliveryIn-store pick-upIn-store shopping
Toilets
Wheelchair-accessible car parkWheelchair-accessible entranceWheelchair-accessible liftWheelchair-accessible toilet
Niestety nie polecam salonu ze względu na obsługę. Pani która mnie obsługiwała na moje pytanie czy jest możliwość zbadania u Państwa wzroku odpowiedziała że tak ale nie w moim stanie (w ciąży) bo to zupełnie bez sensu bo jak to ujęła ''mam dużo hormonow''wiec jeśli chce to mogę przyjść po porodzie. Z tego co mi wiadomo to jeśli lekarz na takie badanie kieruje lub jeśli w ogóle kobieta ma wadę wzroku a jest w ciąży to powinna wręcz to kontrolować z różnych powodów... Niestety zachowanie Pani obsługującej bardzo nieprofesjonalne. Wymaga douczenia.
like
Super obsługa. Profesjonalna pomoc w doborze okularów i szkieł. Rewelacyjne podejście do pacjenta podczas padania wzroku - przyjazna atmosfera.
Obsłudze radzę wrócić się do podstawówki. Nie potrafią policzyć poprawnie do 7 w momencie gdy na terenie sklepu znajdowało się 6 osób
Miła obsługa i profesjonalne podejście do klienta. Należę raczej do tych bardziej wymagających jeśli chodzi o oprawki. Mało jaki kształt mi pasuje i jestem trochę niezdecydowana. Panie pokazały mi jednak wiele różnych modeli, biorąc pod uwagę moją dużą wadę wzroku.Więc miałam w czym wybierać. Na pewno jeszcze odwiedzę ten salon!
Byłam dziś w salonie konkretnie po okulary przeciwsłoneczne w sumie to miałam wybrany model itd , na wejściu zostałam chamsko potraktowana bo nie miałam maseczki (ze względow zdrowotnych nie moge jej nosić, próbowalam ale źle sie to skończyło)Pani blondynka krotko obcięta mnie poinformowała że w takim razie musi zachować dystans ode mnie , powiedzialam że ok rozumiem i niestety na tym obsługa mojej osoby się zakończyła , Pani odeszła i zajęła się innym klientem . Nie wiem kto zatrudnia tak mało empatyczne osoby , jestem w stanie zrozumkeć że wiele osób celowo nie nosi maseczki ale ja nie należe do tych osób i nie powinnam być dyskryminowana przez tą Panią . Na szczęście istnieją konkurencyjne salony w których zamierzam zostawić troche gotówki. A Pani życzę dużo zdrówka i oby nie musiała Pani się zmagać z taką chorobą jaka mnie dotknęła. Wszystkim znajomym na pewno opowiem o tej sytuacji i będę im odradzać ten salon. Nie pozdrawiam
Jestem bardzo zadowolony z obsługi i fachowego doradztwa. Napewno wrócę. Dziękuję.
Miła obsługa. Fachowe podejście. Jedyne moje zatrzeżenie dotyczy zbyt długiego czasu oczekiwania na okulary nawet do 2 tyg.
Miła i szybka obsługa podczas badania oraz dobierania oprawek. Krótki czas odbioru okularów.
Deli
The best companies in the category 'Deli'