Radom, Poland
Juliusza Słowackiego 206
$$
+48 3652160
N/A
Outdoor seatingKerbside pickupDeliveryDrive-throughTakeawayDine-in
Bar on siteGender-neutral toiletsGood for kidsHigh chairsToilets
Wheelchair-accessible car parkWheelchair-accessible entranceWheelchair-accessible seatingWheelchair-accessible toilet
AlcoholBeerCocktailsCoffeeHalal foodKids' menuLate-night foodSpiritsVegetarian optionsWine
Good food, solid portions, reasonable prices.
like
Good food
A gourmet restaurant in Radom. Fusion menu, brick-owen pizza, yummy steaks, thai and italian dishes all being prepared by a passionate and truly talented chef. Check out the wine selection, too.
Amazing !!!!! A*******
Właściciele to ludzie z Pasją dosłownie️ Do tego trzeba mieć talent i chęć do pracy. Jedzenie mistrzostwo świata w lokalu jest czysto i schludnie . Zdecydowanie polecam bo to w końcu Pasja
Restauracja na wysokim poziomie od obsługi po jedzenie. Od razu rzucila się mam w oczy ogromna kultura kelnerów. Na potrawy trzeba chwilę poczekać, ale dania są świeże, dobrze przyprawione. Choć cena jest z górnej półki, ale odpowiada jakości serwowanych potraw. Miejsce idealne dla tych, którzy chcą spokojnie posiedzieć w miłej atmosferze i dobrze zjeść. Czystość lokalu też stoi na wysokim poziomie, łazienki zadbane, stoliki czyste.
od długiego czasu do biura zamawiamy dietetyczne lunche. wydaje mi się zez miesiąca na miesiąc sa coraz lepsze w lokalu natomiast polecam polędwiczki na kamieniu-pysznosci! po tak długofalowej współpracy zdecydowałam się zrobić komunie syna w Pasji. i się nie zawiodłam. piękny wystrój, atmosfera świetna, obsługa jak zawsze rewelacja (pan Darek-on zawsze zostawia w restauracji) i pyszne jedzenie. każdemu polecam tatara! mmmmm...ciekawy wybor menu, inny, niestandardowy jak wszędzie devolay itp. piękne dzieki dla właścicieli, kucharzy i obslugi
Zdecydowanie nie polecam!!!!!!! W restauracji odbyło się przyjęcie komunijne mojej córki. Dania okropne, niedoprawione, wędliny i owoce nieświeże, sałatki wyglądały nieapetycznie i jeszcze gorzej smakowały. Polędwica, z drugiego dania sucha, warzywa grillowane beznadziejne. Na domiar złego ciasta nie można było wstawić swojego, trzeba było wziąć od nich. Bagatela 20/os za dwa rodzaje. Przy 25 osobach to 500 zł za dwa ciasta. Chyba ze złota to ciasto w takiej cenie? Za 145 zł /os dostajemy byle co i mało. Jedyne, co było dobre to deser - panna cotta, a no i kelner, który nas obsługiwał był ok.
Deli
The best companies in the category 'Deli'