Restauracja Pasja

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Radom, Poland

pasjaradom.pl
Restaurant· Polish· eventservices· Polish restaurant

Restauracja Pasja Reviews | Rating 4,6 out of 5 stars (8 reviews)

Restauracja Pasja is located in Radom, Poland on Juliusza Słowackiego 206. Restauracja Pasja is rated 4.6 out of 5 in the category restaurant in Poland.

Address

Juliusza Słowackiego 206

Price range

$$

Phone

+48 3652160

Service options

Outdoor seatingKerbside pickupDeliveryDrive-throughTakeawayDine-in

Amenities

Bar on siteGender-neutral toiletsGood for kidsHigh chairsToilets

Accessibility

Wheelchair-accessible car parkWheelchair-accessible entranceWheelchair-accessible seatingWheelchair-accessible toilet

Offerings

AlcoholBeerCocktailsCoffeeHalal foodKids' menuLate-night foodSpiritsVegetarian optionsWine

Open hours

...
Write review Claim Profile

P

Piotr Niziniecki

Good food, solid portions, reasonable prices.

J

Jarosław Moc

Good food

L

l bulka

A gourmet restaurant in Radom. Fusion menu, brick-owen pizza, yummy steaks, thai and italian dishes all being prepared by a passionate and truly talented chef. Check out the wine selection, too.

K

Kate eyeMagix

Amazing !!!!! A*******

J

janek muzykant

Właściciele to ludzie z Pasją dosłownie️ Do tego trzeba mieć talent i chęć do pracy. Jedzenie mistrzostwo świata w lokalu jest czysto i schludnie . Zdecydowanie polecam bo to w końcu Pasja

T

Tomasz Jordan

Restauracja na wysokim poziomie od obsługi po jedzenie. Od razu rzucila się mam w oczy ogromna kultura kelnerów. Na potrawy trzeba chwilę poczekać, ale dania są świeże, dobrze przyprawione. Choć cena jest z górnej półki, ale odpowiada jakości serwowanych potraw. Miejsce idealne dla tych, którzy chcą spokojnie posiedzieć w miłej atmosferze i dobrze zjeść. Czystość lokalu też stoi na wysokim poziomie, łazienki zadbane, stoliki czyste.

K

kinga salek

od długiego czasu do biura zamawiamy dietetyczne lunche. wydaje mi się zez miesiąca na miesiąc sa coraz lepsze w lokalu natomiast polecam polędwiczki na kamieniu-pysznosci! po tak długofalowej współpracy zdecydowałam się zrobić komunie syna w Pasji. i się nie zawiodłam. piękny wystrój, atmosfera świetna, obsługa jak zawsze rewelacja (pan Darek-on zawsze zostawia w restauracji) i pyszne jedzenie. każdemu polecam tatara! mmmmm...ciekawy wybor menu, inny, niestandardowy jak wszędzie devolay itp. piękne dzieki dla właścicieli, kucharzy i obslugi

R

Renia

Zdecydowanie nie polecam!!!!!!! W restauracji odbyło się przyjęcie komunijne mojej córki. Dania okropne, niedoprawione, wędliny i owoce nieświeże, sałatki wyglądały nieapetycznie i jeszcze gorzej smakowały. Polędwica, z drugiego dania sucha, warzywa grillowane beznadziejne. Na domiar złego ciasta nie można było wstawić swojego, trzeba było wziąć od nich. Bagatela 20/os za dwa rodzaje. Przy 25 osobach to 500 zł za dwa ciasta. Chyba ze złota to ciasto w takiej cenie? Za 145 zł /os dostajemy byle co i mało. Jedyne, co było dobre to deser - panna cotta, a no i kelner, który nas obsługiwał był ok.