Radom, Poland
Juliusza Słowackiego 138
N/A
+48 655287605
Wheelchair-accessible entrance
Po zerknięciu na ocenę stacji postanowiłem i ja coś dodać od siebie tankuje tam często bo mieszkam na Idalinie tankowanie na tej stacji jest loterią albo zostanie się miło przyjętym przez miłego pana z wąsami który zawsze próbuje zagadać albo zmieszany z błotem przez starszego pana z brodą który nie dość że myli się przy wydawaniu to jeszcze ma do klienta problem że to wina klienta po rozmowie ze znajomymi którzy też tam tankują stwierdzili że lepiej unikać tego pana bo jest chamski nie przyjemny daje 3 gwiazdki dlatego że jakość gazu jest w miarę ok
like
Zajeżdżając na stacje o godzinie 19.33 zostałem chamsko potraktowany przez pana z brodom zapytując się pana czy zdążę się zatankować pan stwierdził że dzisiaj jest niedziela on ma już wszystko policzone i zaraz jedzie do domu po czym zamknął bramę i poszedł cofnąłem i pojechałem na Iną stacje nie polecam chamska obsługa
Jadąc w trasę zatankowałem u Państwa pełen zbiornik, gaz okazał się NAJGORSZYM na jakim do tej pory jeździłem. Samochód się dusił po drodze, tracił na obrotach, zapalała się kontrolka check'a, po wykorzystaniu gazu i zalaniu innego wszystkie problemy ustały. OMIJAĆ!
Nie polecam
Jest ok
Deli
The best companies in the category 'Deli'