Radom, Poland
Andrzeja Struga 60C
$$
+48791505014
N/A
Pizza zamówiona około godziny 20:00 przez Pyszne, dowóz jaki pokazała aplikacja to 21:37, lokal zaakceptował, że pizza wyjechała około 21:30 i zmienił się status na \zaraz dostarczone\ jednak czekałem na swoją upragnioną pizzę do godziny 23:00 i pizza przyjechała już zima, gumowa i niezdatna do jedzenia. A pan który, przyjechał ze swoją koleżanką, po którą pewnie pojechał przed dowozem mojej pizzy. Usprawideliwiał się, że wsie pomylił. Mimo że jest to Małęczyn który prawie każdy zna. A myślę, że tymbardziej dostawca, pizzeri od naszej strony Radomia. NIE POLECAM
like
Naprawdę bardzo smaczna włoska kuchnia. Zamówiliśmy makaron i pizzę, oba dania udane. Szybka obsługa, fajny wystrój, osłonięty, sympatyczny ogródek. Świetna herbata!
Odwiedziłem raz ten lokal raz, kiedy dopiero został założony. Jedzenie bardzo dobre, ceny nie wygórowane. Po roku przypomniałem sobie o tej restauracji. Zamówiłem pizzę, czekałem 1,5 godziny na pizzę która nie była taka jaka zamówiłem, do tego była zimna. Dostawca nic sobie z tego nie zrobił, powiedział tylko że \ta (pizza) jest tańsza od tej którą państwo zamawiali\. Ta pizzeria jak większość restauracji z biegiem czasu i kiedy zdobędzie większą popularność zmienia się na gorsze.
Kilka razy odwiedziłam ten lokal i byłam zadowolona. Jednak kiedy dwa dni temu zamówiłam pizzę do domu, dotarła w ciągu 10 minut . Nie wiem kiedy była wykonywana, ale była zimna, niedopieczona, ze zwiednieta rukolą i nieswiezymi pozostałymi dodatkami. Kiedy telefonicznie zwróciłam na to uwagę, dowiedziałam się tylko, że moje uwagi zostaną przekazane kucharzowi. Nic więcej - żadnego \ przepraszam \. Teraz, kiedy gastronomia jest w czarnej d....e, powinno się dbać o klienta. Ale odniosłam wrażenie, że \ na wynos \ można wszystko wcisnąć. Chyba nie tak powinno być...
Niestety okazało się, że w Dzień Dziecka o godzinie 14 skończyło się ciasto do pizzy. Na plus póki co wystrój i miła obsługa. Mam nadzieję, że przy następnym podejściu ciasta nie zabraknie. Jeśli można to sugerowałbym dołożenie jeszcze jednej pizzy z jalapenio i zmianę wyglądu menu. AKTUALIZACJA: Drugie podejście, znacznie lepsze. Zamówiony makaron był pyszny i gorący, wielkość potrawy oceniam na sporą, czyli zdecydowany plus. Pizza również bardzo dobra, ale brzegi posypane sezamem (lub czymś podobnym) to pomyłka. Nadal będę się niestety czepiał wyglądu menu, które się rozpada podczas jego przeglądania - zdecydowany minus. AKTUALIZACJA 2: Niestety jest Ci raz gorzej. Bardzo małe porcje, łosoś nieświeży i o nieprzyjemnym zapachu. Z tego co widziałem, to zmienił się personel na kuchni, co może być powodem. Obsługa za to bardzo miła.
Boże. Widziałem negatywne opinie, i czemu mnie to nie tknęło. Pizza dojechała po 2 godzinach - przy czym pół godziny po info, że dostawca w drodze (przyjechała chyba pani, która była na telefonie, bo przez ostatnie 10 minut nie szło się dodzwonić). Pizza ledwo ciepła, gumowata, składniki... hmm dobrze że dodałem swoje. Zamawiałem pierwszy i ostatni raz. Skusiłem się tym, że pizza najbliżej mnie. No cóż, chyba pizza z Szydłowca by dojechała szybciej, a na bank by była lepsza. Jak nie znacie się na robieniu pizzy, to może otwórzcie jadłodajnię dla Caritasu. Tam ludzie będą wdzięczni za jakikolwiek ciepły posiłek.
Pizza nie nadaje się do niczego jest beznadziejna, gumowa, surowa, składniki przeterminowane nic dodać nic ująć nigdy w życiu tam nie wrócę i radzę nikomu nie zamawiać tam Na dostawę czeka się 3h przywieziona zimna, surowa i bez sosów składniki same z pizzy spadają po prostu porażka jakaś Ciastro przerośnięte co widać. Obsługa totalna porażka nie pozdrawiam
Na początku otwarcia tej restauracji pizza była wyśmienita po prostu pyszna .z biegiem czasu ciągle coś się zmienia .pizza jest niedobra zimna grube ciasto. Na 10 zamówionych jedną dobra.nie polecam sama więcej już tam nie zamówię.
Deli
The best companies in the category 'Deli'