Radom, Poland
Nizinna 69A
N/A
Jak ktoś chce charytatywnie popracować to jest właśnie firma dla niego. Pracodawca bez honoru i jakichkolwiek zasad moralnych. Gdy powiedziałem że odchodzę nie wypłacił wszystkich pieniędzy. Ostatecznie 2100 jest mi winien na które czekałem przez rok zanim dodałem ta opinie. Widocznie to za krótki okres żeby mógł odłożyć te kwotę.
like
Nie płaci wypłat!!!
Wolontariat :)
Deli
The best companies in the category 'Deli'