Radom, Poland
Czarna 27
N/A
+48 3665937
Toilets
Wheelchair-accessible entrance
Chciałam bardzo podziękować za pełen profesjonalizm, fachowość i super podejście do klienta. Polecam, bo naprawdę warto. Dziękuję.
like
Ok
Naprawdę nie polecam. Radom może nie jest aż tak duży ale jeśli chodzi o prawdziwych fachowców w mechanice pojazdowej to są lepsi i chodzi mi o podstawy.JESZCZE RAZ NIE POLECAM TEJ FIRMY
Usługa lakiernicza wykonana perfekcyjnie. Obsługa bardzo zła. Ciągle przekładano nam odbiór auta. Na początku słyszeliśmy, że to prosta naprawa (rysa przez cały bok auta, ale płytka), oraz w końcu że auto już przygotowane do malowania. A potem było przekładanie go w kolejce, bo już im nie uciekniemy skoro finansowanie z AC. Mąż szedł do pracy na 5, żeby zdążyć odebrać auto, termin ustalony wcześnie, dzwoni tuż przed zamówieniem taksówki do nich- auto nie gotowe. Potem sytuacja się powtórzyła. NIKT nie raczył zadzwonić i nas o tym poinformować. Nagle tłumaczenie, że to taka trudna naprawa (chyba poważnych uszkodzeń nie widzieli). No i stres, bo trzeba jechać w podróż, a tu na godzinę przed nie wiadomo, będzie to auto czy nie. Mimo, że sama praca była wykonana znakomicie, będziemy ich omijać.
Polecam Naprawa przebiegła sprawnie, jakosc lakierowania na wysokim poziomie. Dodatkowo auto zostało wysprzątane i wymyte. Z formalnosciami nie było problemu ponieważ serwis wykonał wszystko za mnie z ubezpieczycielem.
Jestem bardzo zadowolony z jakości wykonanej usługi lakierniczej, po zarysowaniu ani śladu. Dodatkowo cały samochód został posprzątany. Kwestia samochodu zastępczego też nie wygląda tak kolorowo jak przedstawione jest na stronie. Dużo do życzenia pozostawia jednak obsługa klienta w punkcie likwidacji szkód. Wydaje mi się, że dla pracujących tam panów jest wręcz pojęciem abstrakcyjnym. Nie można się od nich dowiedzieć niczego konkretnego, a wszystko jest na wydaje mi się i nie mogę obiecać. W dzisiejszych czasach, gdzie konkurencja jest naprawdę duża, obsługa klienta jest równie ważna jak dobrze wykonana obsługa.
Wycena mocno zawyzona jak się dowiedzieli, że będzie to opłacane z oc sprawcy ale gotowkowo. Bardziej ich interesowało ile kasy wziął mąż od ubezpieczyciela niż to co trzeba zrobić w aucie. Telefonicznie prezentowali się zupełnie inaczej.
Zadowolona jestem z lakierowania zderzaka przedniego w bmw
Deli
The best companies in the category 'Deli'