Netto

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Radlin, Poland

netto.pl
Discount store· Discount supermarket

Netto Reviews | Rating 4,2 out of 5 stars (8 reviews)

Netto is located in Radlin, Poland on Józefa Rymera 27. Netto is rated 4.2 out of 5 in the category discount store in Poland.

Address

Józefa Rymera 27

Phone

+48 531994994

Service options

In-store shopping

Accessibility

Wheelchair-accessible car parkWheelchair-accessible entrance

Open hours

...
Write review Claim Profile

A

Art Was

Market

B

Bogdan Zawrzykraj

Sklep potrzebny. Często nie chodzę do niego. Jest ok. 3km.ode mnie. Jak przejeżdżam - zawsze wejdę. B. Miła obsługa. Doradzi (co jest lepsze) i tańsze?!!! ABY TAK DALEJ pozdrawiam-b. Miła Obuge.

D

Dariusz Woś

Nie lubię tam robić zakupów. Nie przemawia do mnie wystrój i obsługa.

T

t bk

Pozytywne zaskoczenie. Duży wybór. Ceny średnie. Porządek w całym asortymencie.

S

Sylwia Dąbek

Połowę ludzi mniej niż w Lidlu obok. Świeże warzywa, duży wybór. W Lidlu nie kupiłam nic, bo nie było z czego wybrać, a w Netto kupiłam, co chciałam. Polecam ten sklep, trochę zapomniany od czasu pojawienia się Lidla.

A

Adam Demski

Lubię robić tu zakupy bo w przeciwieństwie do innych marketów jest tu miła atmosfera, ekspedientki miłe i sympatyczne nie ma problemu jak człowiek się coś zapyta. Swojski klimat pozdrawiam całą ekipę Netto w Radlinie.

K

Katarzyna Barteczko

Zamawiasz ciasto a dostowosz inne stoją tam dwie lebiody jedna z dluszym stazym drugo nowo ta nowo rozumia ale tej drugiej ni jo płacą więc chca dostać towor co zamowilach jak bych zaroz zajzala do tego kartonu co był naszykowany to zrobią im butel niech słuchają klientów co zamawiają pierwszy i ostatni razo co tam zamowilach tak chwolili nima to jak kuznik i Śmietana nigdy więcej nie polecam tam kupować ciasto na zamówienie a jak już to ta drugo miała tą nową sprawdzić jeatem zawiedziona i długo tam nie pójda beznadzieja

B

Bożena Zietara

Jak zawsze udane zakupy i dużo fajnych drobiazgów :-)