Radlin, Poland
Rybnicka 68
N/A
+48608208415
Wysyłają przez Otomoto wiadomości do sprzedawców samochodów. Oczywiście robią to wbrew prawu - zgodnie z art. 172 Prawa Telekomunikacyjnego przed wysłaniem oferty muszą mieć zgodę od odbiorcy, taka zgoda nie może być domniemana. Niestety - jeśli tak szanują prawo, to bałbym się u nich kupować czy zostawić auto... PS. Gdzie wy w regulaminie Otomoto widzicie 'załączniki'? PS2. Nie jesteście partnerem Otomoto ani nie należycie do grupy OLX, więc wiadomości marketingowych NIE macie prawa wysyłać. Zachęcam jednak do zapoznania się z regulaminem na który się powołujecie i dodatkowo z artykułem 172 Prawa telekomunikacyjnego. Mogę mieć wielki banner z numerem telefonu, wrzucać numer na każdą stronę w internecie - a nikt nie ma prawa do mnie dzwonić bez wcześniej wyrażonej zgody - zgoda nie może być domniemana (na zasadzie 'jest numer w internecie - więc wyraża zgodę). Tak więc Wasze działania są jednak bezprawne...
like
Jeszcze nie zdecydowalam się na zakup samochodu, ale jestem w trakcie przeglądania ofert i szukania najlepszego samochodu oraz komisu dla mnie :) w Autostein udało mi się znaleźć fachowców, dzięki którym dowiedziałam się kilku ciekawych informacji na temat zakupu samochodu oraz tego na co należy zwrócić uwagę, by kupić dobry samochód na lata! :)
Ponad 40 samochodów do wyboru, możliwość nabycia aut z gwarancją, roporty z pomiaru lakieru i poziomu płynie oraz cepik do wglądu.
Profesjonalne podejście do klienta i uczciwa transakcja. Ogromna satysfakcja z zakupionego samochodu.
Kupiłem w tym komisie samochód i nie żałuję. Podejście właściciela do kupującego to pełen profesjonalizm. Super podejście do klienta. Peugeot 207 spisuje się dobrze panie Krystianie. Reasumując polecam ten komis!!!
Super firma super szef
Kupilem tam autko starszy rocznik i jestem bardzo zadowolony każdą wadę samochodu mi pokazali. Jestem bardzo zadowolony nastepne autko tez tam kupię.
Kupiłem tutaj wczoraj Fiata Seicento za 1500zł. Chłopaki pozytywnie mnie zaskoczyli, pokazali wszystko jak bym kupował samochód za 30 tys :), stacja diagnostyczna, każda ryskę mi pokazali... polecam
Deli
The best companies in the category 'Deli'