Autostein

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Radlin, Poland

autostein.pl
Used car dealer

Autostein Reviews | Rating 4,7 out of 5 stars (8 reviews)

Autostein is located in Radlin, Poland on Rybnicka 68. Autostein is rated 4.7 out of 5 in the category used car dealer in Poland.

Address

Rybnicka 68

Phone

+48608208415

Open hours

...
Write review Claim Profile

M

Marcin 'Polo'

Wysyłają przez Otomoto wiadomości do sprzedawców samochodów. Oczywiście robią to wbrew prawu - zgodnie z art. 172 Prawa Telekomunikacyjnego przed wysłaniem oferty muszą mieć zgodę od odbiorcy, taka zgoda nie może być domniemana. Niestety - jeśli tak szanują prawo, to bałbym się u nich kupować czy zostawić auto... PS. Gdzie wy w regulaminie Otomoto widzicie 'załączniki'? PS2. Nie jesteście partnerem Otomoto ani nie należycie do grupy OLX, więc wiadomości marketingowych NIE macie prawa wysyłać. Zachęcam jednak do zapoznania się z regulaminem na który się powołujecie i dodatkowo z artykułem 172 Prawa telekomunikacyjnego. Mogę mieć wielki banner z numerem telefonu, wrzucać numer na każdą stronę w internecie - a nikt nie ma prawa do mnie dzwonić bez wcześniej wyrażonej zgody - zgoda nie może być domniemana (na zasadzie 'jest numer w internecie - więc wyraża zgodę). Tak więc Wasze działania są jednak bezprawne...

S

Sandra Kreis

Jeszcze nie zdecydowalam się na zakup samochodu, ale jestem w trakcie przeglądania ofert i szukania najlepszego samochodu oraz komisu dla mnie :) w Autostein udało mi się znaleźć fachowców, dzięki którym dowiedziałam się kilku ciekawych informacji na temat zakupu samochodu oraz tego na co należy zwrócić uwagę, by kupić dobry samochód na lata! :)

A

AutoStein samochody używane

Ponad 40 samochodów do wyboru, możliwość nabycia aut z gwarancją, roporty z pomiaru lakieru i poziomu płynie oraz cepik do wglądu.

K

krzy żak

Profesjonalne podejście do klienta i uczciwa transakcja. Ogromna satysfakcja z zakupionego samochodu.

M

Marek Zelek

Kupiłem w tym komisie samochód i nie żałuję. Podejście właściciela do kupującego to pełen profesjonalizm. Super podejście do klienta. Peugeot 207 spisuje się dobrze panie Krystianie. Reasumując polecam ten komis!!!

M

Mariusz Frycz

Super firma super szef

M

Miroalaw Zydek

Kupilem tam autko starszy rocznik i jestem bardzo zadowolony każdą wadę samochodu mi pokazali. Jestem bardzo zadowolony nastepne autko tez tam kupię.

R

Robert Jasowski

Kupiłem tutaj wczoraj Fiata Seicento za 1500zł. Chłopaki pozytywnie mnie zaskoczyli, pokazali wszystko jak bym kupował samochód za 30 tys :), stacja diagnostyczna, każda ryskę mi pokazali... polecam