Purmerend, Netherlands
Signaal 7
N/A
+31 299463763
Ik had een probleem met het opnieuw instellen van de draadloze thermostaat en werd uitstekend geholpen door de klantenservice. Ze hebben mij door het hele instelproces geholpen.
like
Na 2 jaar onze easy comfort 540 geeft een storing aan. Gebeld met thermostaat, fantastisch geholpen met wat te doen. De oplossing hielp niet. De volgende dag een nieuwe ontvangen. In 2 woorden" Klasse bedrijf".
Op zondag via het webformulier informatie opgevraagd. Woensdag levert nog steeds geen antwoord. Daarna een e-mail gestuurd, gezien dat die gelezen is maar nog steeds geen antwoord op mijn vraag. Op de website staat prominent het Webshop keurmerk met de helpdesk aangevinkt. Alleen heb daar nog geen positieve ervaring mee. Update: blijkbaar is er met de verzending van het formulier iets mis gegaan. Per e-mail heeft men alsnog gereageerd.
Deli
The best companies in the category 'Deli'