Ouddorp, Netherlands
Marijkeweg 36
N/A
+31 647666446
Steven heeft de architectuur van ons nieuwe kantoorpand in Middelharnis voor zijn rekening genomen. Hij heeft ons enorm verrast met zijn inzicht, inlevingsvermogen en 'snappen' wat past bij de klant. Als energiek en dynamisch kantoor is de gehele aankleding en uitstraling hierop toegepast! Contacten zijn fijn en prettig verlopen met heldere en duidelijke adviezen. KIBO accountants die verbazen. Steven architect die verbaasd! Top Steven!
like
Steven heeft voor de Protestantse Gemeente te Monster een eigentijds ontwerp van de kerkzaal gemaakt. Dit ontwerp sluit aan bij de wensen van de gemeente. Bepaalde karakteristieken van de kerkzaal zijn beter tot hun recht gekomen. Het resultaat is prachtig! Daarnaast heeft Steven ook het liturgisch meubilair ontworpen. De kracht van Steven is dat hij in staat is om eisen/wensen te vertalen naar een ontwerp zonder zijn eigen visie te verliezen. Hij is professioneel, helpt je als klant verder waar het kan, communiceert goed en is een prettig persoon.
Steven heeft voor ons de uitbreiding van onze recreatiewoning ontworpen. Vanuit een standaard jaren 70 bungalow heeft hij het omgetoverd tot een moderne vakantievilla waarbij heel goed gedacht is over de ligging/ comfort. Al met al een super ontwerp welke geleid heeft tot een enorm mooi resultaat waar wij erg tevreden over zijn!
Steven is een broer van mij en heeft zakelijk voor mij en mijn broer ons bedrijfspand ontworpen. Dat klinkt misschien vanzelfsprekend maar ik denk juist doordat wij familie zijn dat dat het er niet makkelijk voor hem op maakte. Hiernaast heb ik lang getwijfeld maar er uiteindelijk ook voor gekozen om Steven voor mij privé een woning te laten ontwerpen. Deze keuze werd bepaald door de ervaring die ik met hem had tijdens ontwerp van ons bedrijfspand. Steven heeft mij zowel in de zakelijke als privé opdracht positief verrast! Hij pakte eea professioneel aan, luisterde goed naar onze wensen en implementeerde dit met passie in zijn ontwerpen. Achter ieder detail zat een gedachte, iedere ruimte was bedacht en overdacht en hij hield vast aan zijn eigen stijl zonder afbreuk te doen aan onze wensen. Al met al zeer tevreden over manier van werken en wil ik hem van harte aanbevelen aan een ieder die op zoek naar een goede architect!
Het kerkelijk centrum het Baken in Woerden heeft Steven van Kooten voor de Hervormde Gemeente ontworpen en ik heb hem leren waarderen om zijn creativiteit en vakmanschap. Hij is een architect die zich zorgvuldig inleeft in de wensen van de opdrachtgever en die vertaalt in een uitdagend, mooi en goed ontwerp. In praktijk blijkt dat het open karakter van het gebouw werkt zoals het bedoeld is: uitnodigend om deel te nemen aan de kerkelijke- en maatschappelijke activiteiten die erin georganiseerd worden.
Mijn ervaringen met Steven van Kooten zijn erg positief. Steven wist onze wensen en de mogelijkheden (en onmogelijkheden) van het kavel te vertalen in een ontwerp dat mijn vrouw en mij erg wist aan te spreken. Steven is een creatieve architect met kennis van zaken en een gezonde dosis realiteitszin. Ik kan Steven aanbevelen aan iedereen die van plan is een woning te gaan bouwen.
Toen we onze nieuwbouwplannen bespraken was Steven direct enthousiast en kwam met mooie ideeen voor het ontwerp. We hebben hem leren kennen als een architect die ontwerpen maakt die zowel modern en creatief als ook realistisch zijn.
Steven is een architect die zich inleeft in je wensen en daar een creatieve draai aan geeft waar je zelf niet was opgekomen. Bij hem is afspraakafspraak en dat werkt ook heel prettig samen. We kunnen hem dan ook van harte aanbevelen.
Deli
The best companies in the category 'Deli'