Mierlo, Netherlands
Brugstraat 23
N/A
+31492432124
Great steaks and even catered for our 2 year old. Fresh food made really well and great decor. Really good meal out
like
Affordable, good level food and quality service
Great food (even for vegetarians), atmosphere, and beer :-).
Super!!
Net gegeten bij Bistro de Truffel Mierlo, Een van de weinige restaurants waar ik met een voldaan gevoel naar buiten ben gelopen .. Heel attent en net personeel.heel goed verzorgd en lekker eten ..wij hadden de Agnus steak genomen medium gebakken met champignon roomsaus en moet zeggen zelden zo lekker stuk vlees gegeten zelfs mijnvrouw die nog al een kieskeurige eter is was zeer aangenaam verrast ! Wens Bistro bar d'n Truffel en haar team dan ook heel veel succes met hun zaak en zodra we ook maar even in de buurt zijn zullen we zeer zeker weer aanschuiven. Met vriendelijke groet Willy en Triny Geelen uit Maastricht.
Maandagavond 18.00 gereserveerd voor 2 personen. Entourage was goed, thuis de menukaart online bekeken en wisten wat we bestelden. Voorgerecht, vloerbrood en soep was snel geserveerd en goed. Hoofdgerecht 2 x Wildtrio, Hert, Haas, Wildzwijn, Truffeljus. Jammer dat de serveerster, vale spijkerbroek ipv bedrijfskleding, geen uitleg gaf wat op je bord lag. Drie kleine ondefinieerbare stukjes vlees, reepje puree met zuurkool, 4 spruitjes, 2 tomaatjes, klein wortelje en wat vleesjus. Alles bij elkaar wel mooi gegarneerd maar wel wat karig. De nagerechtenkaart was beperkt tot 5 regels en diverse soorten koffie. Even vragen aan de serveerster dus wat mogelijk was. Alles bij elkaar 72 voor 2 personen met 2 glazen wijn, frisdrank en 2 nagerechten.
Genoten van Uitstekend bereide carpaccio evenals voortreffelijk smakende ravioli met zelfbereide truffelsauce. Ook groentequiche was overheerlijk. En dit alles voor een hele schappelijke prijs.
Het eten smaakt op zich goed maar is niet bijzonder te noemen. Runderhamburger was erg lekker, maar het broodje zeer karig aangekleed.. Alleen de burger en gehalveerde cherry tomaten (dat eet niet handig) Het wild trio smaakte goed, maar was fijn geweest als even gezegd was welk stukje welk soort wild was. Ook was de friet erbij erg saaaai Het toetje (winter trifle) was wel erg lekker
Deli
The best companies in the category 'Deli'