Binnenpret B.V.

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Lievelde, Netherlands

megapret.nl
Miniature golf course· Playground· Water park· Park· Video arcade

Binnenpret B.V. Reviews | Rating 4,5 out of 5 stars (8 reviews)

Binnenpret B.V. is located in Lievelde, Netherlands on De Stegge 23. Binnenpret B.V. is rated 4.5 out of 5 in the category miniature golf course in Netherlands.

Address

De Stegge 23

Phone

+31 544377932

Amenities

Good for kidsRestaurantToilets

Accessibility

Wheelchair-accessible car parkWheelchair-accessible entranceWheelchair-accessible toilet

Open hours

...
Write review Claim Profile

C

Cj Piet

Mijn dochter had hier ooit een verjaardagsfeestje, en ze kreeg geen cadeautje aan het einde want dat waren de medewerkers vergeten. Toen mijn dochter erachter kwam dat ze eigenlijk een cadeautje had moeten krijgen ging ze in tranen uitbarsten in de hele autorit.

D

Dennis Zonnebeld

Prachtige speeltuin met zowel innen als buiten erg veel en gevarieerd speelplezier. Voor de kleine als middelgrote kinderen volop genieten en ontdekken. Van een klein verkeerspark tot aan een goed en leuk ingerichte speeltuin en muziektuin(nog educatief ook). Een duckrail, kinderdisco en indoor speeltuin onderverdeeld in baby/peuter gedeelte. Kleuter en wat grotere kinderen en een gedeelte voor de grotere bosapen. Dus zowel voor mooi droog en zonnig weer maar ook als het slechter weer is. Voor ons is dit de perfecte speellocatie als we niet goed weten wat het weer doet omdat je dna altijd goed zit.

J

Jennifer Schücker

Ein sehr schöner Indoorspielplatz mit toller Aussenanlage. Meine Enkel lieben es!

N

Nol van Heusden

Wij zijn hier al meerdere keren geweest, maar altijd is het er weer netjes en schoon. Vriendelijk personeel, die de kinderen op correcte wijzen weet te corrigeren, indien nodig is. Zodat het voor iedereen plezierig spelen blijft. Veel variatie in de speeltoestellen, zowel binnen als buiten. Normaal gesproken ben ik niet echt een liefhebber van dit soort gelegenheden, maar dit park vormt hierop de uitzondering.

E

Erwin Strieper

Echt spitze

S

Sietse van dijk

Voelde me wel crimineel als zelfs een handtasje van 30 bij 12 cm open moet om te kijken of er wat in zit om te eten of drinken met 2 plastic tassen vol kan ik het mij voorstellen vraag mij af hoe het zit ivb met de privacy wet niet klant vriendelijk volgende keer weer monky town Sr van dijk ruurlo

M

michel stevens

Genoeg te doen voor de kinderen, na een bezoekje aan binnenpret, heb je er geen kind meer aan.

J

Joost ten Dam

Heel gaaf! Veel te doen voor de kids. Binnen wel wat weinig voor de kleintjes tot 4 jaar. Gelukkig was het weer goed en konden we ons buiten goed vermaken.