Lelystad, Netherlands
De Promesse 4
N/A
+31 880080720
Wheelchair-accessible entrance
Kom ik daar aan en zeg ik tegen de baliemedewerkster dat ik op de computer moet, begint ze me te corrigeren en zegt ze 'je MAG op de computer'. Moeten viel schijnbaar verkeerd. Eenmaal op de computer kom ik erachter dat je geen losgeld kan gebruiken om te printer wanneer ik daarvoor naar de baliemedewerker ging kijkt ze me al raar aan ondertussen dat ze aan het bellen is en zegt ze 'jaa ik heb je toch alles al verteld?' En gaat weer verder met bellen. Ze kon ook gewoon zelf het printje laten printen en ik kon contant betalen bij de balie. Zo heb ik dat vorige maand ook gedaan en toen moest je wel naar de balie om te printen. Elke keer worden hier dingen veranderd. Je moet ook gewoon met contant geld kunnen betalen en er moet betere medewerking zijn van medewerkers
like
Vanwege corona ging het anders, maar heel netjes. Beneden stond handalcohol en schone mandjes. Een medewerker stond klaar om uit te leggen hoe we boeken konden halen.
altijd goede info
Mooie bibliotheek, jammer genoeg is er onvoldoende of geen internetverbinding met je eigen laptop. De IT-ers willen dit oplossen , maar vanuit het management is er blijkbaar geen prioriteit. De IT-er Youssef Farao is altijd correct en geeft goede service. Hij zoekt altijd een oplossing, zodat er uiteindelijk geïnternet kan worden. De 5 sterren zijn dan ook voor Youssef. Management doe hier wat mee. Je wilt toch niet, dat de bezoekers naar de bibliotheek van Almere of Dronten gaan?!
Door bezuinigingen valt alles uiteen.
Ruim opgezet. Het huisvest meer activiteiten waardoor het een multifunctioneel karakter heeft. Over de collectie boeken heb ik geen oordeel want ik heb er geen boek geleend.
Het is een bibliotheek
Deli
The best companies in the category 'Deli'