Lelystad, Netherlands
Ringdijk 50
N/A
+31320852118
Ein in der Nähe des Jachthafens gelegener Mini-Supermarkt mit Food- und Non-Food Artikeln. Für den täglichen Bedarf von Brot bis Süßigkeiten, Chips bis Tiefkühlware und sogar ein paar Gemüsesorten gibt es einiges an Auswahl. Die Preise sind aber richtig deftig teuer und man muss gegenüber dem normalen Lebensmittelladen einen fetten Preisaufschlag von mindestens 30%, durchschnittlich 50-50% bezahlen. Die Mitarbeiter sind allesamt freundlich und Kartenbezahlung ist kein Problem.
like
Makkelijk als je snel wat nodig hebt. Helaas wel stevig aan de prijs.
Top! Winkel met aardige mensen. Wij zijn heel blij met ze!
Zelden zo'n slechte buurtsupermarkt gezien. Het mag die naam niet eens dragen, het assortiment is om te huilen zo weinig en de prijzen zijn veel te hoog Een schande dat dit als supermarkt wordt gezien. Wanneer komt er een echte supermarkt in Haven?
Zeer slechte winkel. Ik wou dus een watermeloen kopen. maar er was een buitelandse jongen buiten de deur, hij blokkeerde de ingang met een Fiat Multipla. Ik vroeg aan het personeel of ze misschien de jongeman konden helpen met zijn scharrel van een waggie te verplaatsen. Maar de eigenaar kwam naar mij toe en zei dat ik de watermeloen wel weer kon terugleggen... Nou ik dus boos worden want ik had zin in watermeloen salade, jammer dan zei de marokaan in de Fiat. en ree weg op een gestolen fiets. maar hij was te skeer om die sleutels uit dat auto te halen g, ik dus waggie stelen g, gekke horsepower bro, ik dus wel watermeloen meegenomen, haha kaulo skere winkel g, neppe lidl kaulo wack
gistermiddag kwam ik hier langs om mijn benodigheden te halen maar tot mijn verbazing werd ik zo maar getackeld... ja getackeld ze dachten dat ik iets steelde *wat niet klopte* en toen hadde ze niet een hun excuus aangeboden. dus ik haal me echtgenoot word ze ook getackeld nou sorry hoor ik kwam hier allen voor mij ruitwisservloeistof. dus uhhhh 1 2 3 hopsadikiedie
Super ondernemer leuke winkel
Mag de naam buurtsuper absoluut NIET dragen, schaam je....
Deli
The best companies in the category 'Deli'