Laren, Netherlands
Eemnesserweg 19A
N/A
+31 352031572
Toilets
Vragen veel te hoge prijzen voor een Clearcaps behandeling. Mijn advies: ga eerst elders op intake!
like
Slechte ervaringen bij deze kliniek. Ik ben er geweest voor hyaluronzuurinjecties in het tandvlees toen ik last begon te krijgen van teruggetrokken tandvlees. De vrouwelijke arts die naast het tandheelkundige werk ook fillers doet was ronduit onsympathiek. De behandeling was al niet aangenaam, ze vertelde niet wat ze ging doen, zei verder geen woord en op mijn vragen kreeg ik nauwelijks antwoord. Een half uur later stond ik buiten, 600 euro lichter en met werkelijk nul effect. Ik moest nog maar es terugkomen voor een tweede behandeling en dan zou er misschien wel verbetering te zien zijn. Ik dacht het niet. Later ben ik terechtgekomen bij een professionele tandheelkundige kliniek waar ze mijn tanden prachtig hebben hersteld en me hebben verzekerd dat hyaluronzuurinjecties in het tandvlees zinloos zijn en dat dat al jaren bekend is (ze hebben het zelf ook korte tijd aangeboden). Vermijden dus deze kliniek. Eén positief ding kan ik er nog wel over zeggen: de dame achter de receptie is echt heel lief.
Na lang te twijfelen tussen verschillende klinieken besloot ik uiteindelijk toch voor Barbery Clinic te kiezen. In het begin was ik sceptisch, maar al mijn twijfels zijn verdwenen, wat een top kliniek! Bij binnenkomst word je direct vriendelijk begroet en wordt er een drankje aangeboden. De secretaresse is vriendelijk en erg spraakzaam. De dokter stelde mij op mijn gemak en had een goed luisterend oor. Samen met Drs. Barbery hebben we mijn wensen besproken. Gevolgd met een passend advies mocht ik vervolgens de stoel in. Met als resultaat een erg blije ik! Het resultaat mag er wezen. Zeker waar voor mijn geld!
De eerste afspraak wist Dr. Barbery meteen wat mijn probleem was en hoe dit opgelost kon worden. We zaten meteen op één lijn, hierdoor had ik meteen vertrouwen in de behandeling. Aandacht voor de klant begint al bij de balie. Inmiddels een tevreden en vaste klant!
Veel te hoge prijzen. 1000 voor 1 plexr behandeling betaald bij dr @soap 250 voor dezelfde behandeling.
Veel te hoge prijzen worden er hier gebruikt!!! Plexr behandelingen voor een miniface lift van 1500 waar ze elders tussen de 600 en 800 voor vragen!
Deli
The best companies in the category 'Deli'