Langweer, Netherlands
Buorren 36
$$
+31 513498190
N/A
Outdoor seatingDine-in
Bar on siteGood for kidsHigh chairsToilets
Wheelchair-accessible seating
AlcoholBeerCocktailsCoffeeHealthy optionsKids' menuLate-night foodSmall platesSpiritsWine
Top pub with entertaining locals
like
Very friendly atmosphere, like an English pub. The food was great and staff very accommodating for us visiting in the off season.
Heerlijk gegeten! Afhaal is goed, snel klaar en eten is zoals in het restaurant. Wordt niet \slof\. Een aanrader in deze tijd!
Het wapen van Langweer is een leuk bruine-eetcafe. De inrichting is dan ook gezellig, je krijgt de stamgasten op de zondagavond er gratis bij. De spareribs zijn uitstekend bereid, ze vallen net niet van het bot zo mals. De schnitzel was ook lekker. En de Ierse koffie was on the spot. Helaas miste de bruine suiker.. al met al een lekkere maaltijd!
Lekker origineel eten, gezellig. Goede prijs kwaliteit
Wij hebben heerlijk gegeten! Er was meer dan genoeg. Bediening heel netjes en vriendelijk
Gastvrij & Topservice! Nadat we bij “Brasserie Anders” in dezelfde straat ondanks een reservering met lege handen stonden moesten we op zoek naar een alternatief. Sommige dingen moeten zo zijn want bij dit restaurant hebben we uiteindelijk top gegeten en zijn we geholpen door hele leuke mensen. We komen zeker een keer terug.
Soort eetcafe. Prima eten, tafels staan op afstand, bediening goed.
Deli
The best companies in the category 'Deli'