Kortenberg, Belgium
Dorpsplein 7
$$
+32 27599444
N/A
Outdoor seatingTakeawayDine-in
Bar on siteHigh chairsToilets
Wheelchair-accessible seating
AlcoholBeerCocktailsCoffeeLate-night foodSpiritsWine
Expensive and very disappointing on most fronts. At least that was our experience. Perhaps someone else will get lucky on another day, but we were several, and all agreed: not returning.
like
Lobster of great quality, attentive service and pleasant surroundings at a very good price.
Aantrekkelijk interieur, bijzonder toffe bediening met bereiding van de américain en sabayon aan tafel. Normale prijzen. Wijnkaart top met alle grote Franse wijnen tot bijna 1000 per fles, maar ook een mooie keuze aan meer democratisch geprijsde, zorgvuldig gekozen exemplaren van overal. Wij vonden het eten OK maar niet \waw\. De eega koos foie gras pastei als voorgerecht en de ter plekke bereide américain met (lekkere!) frieten als hoofdgerecht, sabayon met Amaretto als afsluiter. Voor mezelf een venkel velouté met Bouchot mosseltjes en daarna een stuk hertenbout met garnituur. Het hert had beter geweest als het wat dikker gesneden werd. De spätzle daarbij vond ik minder geslaagd en van het garnituur konden enkel het witloof en de broccoli mij bekoren, de rest was een beetje \oudbakken\. Ijzerkruid thee als afsluiter.
Beperkte kaart, met uiterst verse ingrediënten. Attentvolle bediening. Zeker een aanrader!
Zeer lekkere en makkelijke afhaal gerechten. Compleet en meer dan genoeg!
Aangenaam kader, uitstekende bediening, super lekker gegeten, kortom: ik kom met veel plezier terug! Van harte bedankt voor de fijne ervaring!
Goed eten, vriendelijke en professionele bediening. Mooi kader, aanrader!
Super goed restaurant. Eddy Merckx is daar goede klant,dus dat kan alleen maar heel goed zijn. Ps,vriendelijk personeel.
Deli
The best companies in the category 'Deli'